Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Wyniki konkursu na staż urzędniczy


Lublin, dnia 15 lutego 2017 r.

Nr. Kd. 111-1/17

 

 

INFORMACJA O WYNIKACH KONKURSU NA STAŻ URZĘDNICZY

W SĄDZIE OKRĘGOWYM W LUBLINIE

 

         W wyniku zakończenia procedury konkursowej na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie do

zatrudnienia na staż urzędniczy została wyłoniona kandydatura Pani Katarzyny Sawickiej, która uzyskała

łącznie ze wszystkich etapów konkursu najwyższą liczbę punktów, co uplasowało ją na pierwszej pozycji

listy:

 

Na listę rezerwową zostali zakwalifikowani niżej wskazani kandydaci, którzy otrzymali nie mniej niż  10,50 pkt:

Nazwisko i imię

Etap II

Etap III

Łączna ocena * - końcowa punktacja / pozycjonowanie

suma

Pozycja uplasowania

 

Sawicka Katarzyna

10,00

7,88

17,88

1.    

 

 

 

Nazwisko i imię

Etap II

Etap III

Łączna ocena * - końcowa punktacja / pozycjonowanie

 

suma

Pozycja uplasowania

 

Grosman Marcin

9,00

8,83

17,83

2.    

 

Sawicka Anna

8,90

8,70

17,60

3.    

 

Szewczyk Joanna

10,00

7,13

17,13

4.    

 

Turczyniak – Welik Beata

8,80

8,33

17,13

5.    

 

Madejczyk Łukasz

9,00

8,00

17,00

6.    

 

Karpiuk Jolanta

10,00

6,88

16,88

7.    

 

Górka Kinga

10,00

6,80

16,80

8.    

 

Sulczyński Daniel

10,00

6,35

16,35

9.    

 

Kłos Anna

8,00

8,33

16,33

10. 

 

Stachula Sylwia Beata

8,00

8,25

16,25

11. 

 

Stec Małgorzata

8,90

7,30

16,20

12. 

 

Kuzel Beata

7,20

8,75

15,95

13. 

 

Samuła Patrycja

7,40

8,43

15,83

14. 

 

Sarama Łukasz

9,00

6,70

15,70

15. 

 

Hordziejewska Dorota

7,60

7,88

15,48

16. 

 

Nikończuk Monika

7,00

8,25

15,25

17. 

 

Biegaj Julia

8,10

7,13

15,23

18. 

 

Góźdź Ewelina

7,50

7,70

15,20

19. 

 

Burdach Magdalena

8,10

7,0

15,10

20. 

 

Krzyżanowska Beata

9,00

5,83

14,83

21. 

 

Moleśtak Sandra

9,50

5,30

14,80

22. 

 

Winnicka Dominika

9,00

5,73

14,73

23. 

 

Harasim Katarzyna

9,00

5,67

14,67

24. 

 

Pietrasiuk Marta

9,00

5,58

14,58

25. 

 

Fituch Żaneta

7,40

7,18

14,58

26. 

 

Dados Katarzyna

8,90

5,65

14,55

27. 

 

Szalast Bogusław

9,00

5,38

14,38

28. 

 

Kozieł Patrycja

7,90

6,30

14,20

29. 

 

Czajkowski Wojciech

6,30

7,88

14,18

30. 

 

Kowalik Katarzyna

9,00

5,03

14,03

31. 

 

Olszewski Grzegorz

8,10

5,63

13,73

32. 

 

Kotlińska Elżbieta

7,10

6,58

13,68

33. 

 

Woźniak Elżbieta

7,40

6,25

13,65

34. 

 

Kochanik Dominika

8,00

5,63

13,63

35. 

 

Skobel Wioleta

7,70

5,85

13,55

36. 

 

Jaszczuk Paulina

9,50

4,03

13,53

37. 

 

Kuśpit Patrycja

8,50

4,98

13,48

38. 

 

Brejdak Paulina

8,00

5,20

13,20

39. 

 

Niedzielak Agnieszka

10,00

3,15

13,15

40. 

 

Ostojska Monika

8,00

5,0

13,0

41. 

 

Prokop Beata

7,30

5,63

12,93

42. 

 

Poliszuk Jakub

5,60

7,25

12,85

43. 

 

Gawryluk Agnieszka

6,30

6,38

12,68

44. 

 

Drapsiak Paweł

5,90

6,38

12,28

45. 

 

Kołodziejczyk-Gorgol Anna

7,20

5,0

12,20

46. 

 

Maciąg Marta

5,80

6,40

12,20

47. 

 

Watrak Ewelina

6,10

5,93

12,03

48. 

 

Łepecka Katarzyna

5,50

6,15

11,65

49. 

 

Sidor Marzena

5,90

5,63

11,53

50. 

 

Muchowska Karolina

7,40

4,05

11,45

51. 

 

Trzcińska Paulina

5,80

5,48

11,28

52. 

 

Kubik Monika

6,10

4,40

10,50

53. 

 

 

 

 


Dokument wpisał: Renata Zalewska
Dokument wytworzył: Aleksandra Chomicka
Data wytworzenia informacji: 2017-02-15
Data udostępnienia informacji: 2017-02-15
 
Opis pliku:Wyniki konkursu ikona
Plik zamieścił:Renata Zalewska
Plik wytworzył:Aleksandra Chomicka
Data wytworzenia informacji:2017-02-15
Data udostępnienia informacji:2017-02-15