Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Lista Sędziów


I Wydział Cywilny

  1. Homa Zofia – Przewodniczący Wydziału 
  2. Tchórzewski Mariusz – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Stelska Maria
  4. Czerski Piotr  
  5. Czerwiński Adam – delegowany do Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
  6. Cybulska Anna – delegowany do Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
  7. Jakubiec Piotr
  8. Lebowa Tomasz      
  9. Lipianin Grażyna - wizytator ds. cywilnych     
  10. Szymanowska Jolanta 
  11. Wojnarowicz-Posłuszna Agnieszka - Koordynator ds.współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych 
  12. Zych Alicja   

II wydział Cywilny Odwoławczy  

  1. Łuchtaj Ewa – Przewodniczący Wydziału        
  2. Iskra Dariusz – Zastępca Przewodniczącego Wydziału     
  3. Mikołajewski Andrzej – pełnomocnik ds. wdrożeń systemów informatycznych
  4. Misztal - Konecka Joanna
  5. Ryng Andrzej - delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  6. Niezgoda Krzysztof - Prezes Sądu
  7. Podolska-Kojtych Anna - wizytator ds. cywilnych
  8. Postulska - Siwek Marta
  9. Ścioch-Kozak Anna - wizytator ds.cywilnych 
  10. Żak Elżbieta
  11. Dorota Modrzewska - Smyk   

   
III Wydział Cywilny Rodzinny

  1. Frączkiewicz Anna – Przewodniczący Wydziału        
  2. Michałowska-Dec Elżbieta – Zastępca Przewodniczącego Wydziału         
  3. Popik-Ognik Jolanta - wizytator ds. rodzinnych i nieletnich 
  4. Książkiewicz Greta
  5. Chojnacka-Rogatko Katarzyna      
  6. Dąbska Luiza      
  7. Gontarz Beata      
  8. Mika-Goljan Halina      
  9. Porębiak-Tymecka Eleonora - Koordynator ds. mediacji    
  10. Słoboda Anna
  11. Pszczoła Katarzyna - rzecznik prasowy ds.cywilnych

IV Wydział Karny

  1. Śmiech Arkadiusz – Przewodniczący Wydziału      
  2. Klimkowski Andrzej - Kierownik Sekcji Wykonywania Orzeczeń 
  3. Brzozowski Mirosław – delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  4. Szafrańska Urszula – delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  5. Daniel Adam 
  6. Kielasiński Maciej  
  7. Kowalski Jarosław -  sędzia Sądu Dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Lublinie
  8. Łaguna Piotr   
  9. Majsak Artur   
  10. Przetocka Joanna 
  11. Romański Piotr  
  12. Wach Andrzej 
  13. Obłoza Łukasz

V Wydział Karny Odwoławczy

  1. Samulak Anna – Przewodniczący Wydziału 
  2. Górska - Wójcik Ewa - Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
  3. Morelowski Piotr
  4. Garczyńska Beata- sędzia wizytator ds. karnych
  5. Janicka Dorota- Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Lublinie;
  6. Janiszek Jacek - Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Lublinie
  7. Makuch Artur   
  8. Ozimek Artur
  9. Pastuszak Wiesław    
  10. Styk Mirosław- delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości

VI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

  1. Piotrowska-Kosmala Elżbieta – Przewodniczący Wydziału        
  2. Trojniak Marek – Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Pieńkowska-Hajrych Beata – wizytator ds. karnych     
  4. Abramowicz Dariusz – Rzecznik Prasowy ds.karnych
  5. Dąbrowski Jarosław - wizytator ds. karnych   
  6. Wierzejska Dorota - Wiceprezes sądu
  7.  Rodzik Jerzy Krzysztof 

VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Tereszczuk Maria – Przewodniczący Wydziału 
  2. Golec Anna – Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Chaciński Jacek -  sędzia Sądu Dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Lublinie
  4. Dadej – Więsyk Danuta
  5. Gulska Ewa
  6. Jawor-Piszcz Iwona
  7. Kubalska Zofia
  8. Rolińska Bożenna
  9. Stańczyk Dorota
  10. Stąsik – Żmudziak Lucyna
  11. Szumielewicz Jadwiga
  12. Węs Jolanta

 

IX Wydział Gospodarczy

  1. Boratyński Sławomir – Przewodniczący Wydziału
  2. Jakubiec Elżbieta – Zastępca Przewodniczącego Wydziału  
  3. Grochowski Przemysław 
  4. Błotnik Beata – wizytator ds. cywilnych
  5. Paczos Elżbieta
  6. Jurkowska-Chocyk Agnieszka
  7. Skoczyńska Małgorzata
  8. Turżański Wojciech
  9. Widło Jacek

 

XI Wydział Karny Odwoławczy

  1. Kaczor Sławomir –  Przewodniczący Wydziału
  2. Daniluk Elżbieta
  3. Jaroszyński Mariusz  – Zastępca Przewodniczącego Wydziału, Koordynator ds.współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych
  4. Achrymowicz Artur
  5. Bogusz-Patyra Ewa
  6. Dobrzańska Dorota
  7. Kurczewska-Śmiech Magdalena  
  8. Śpiewla Włodzimierz
  9. Wierzchowska Elżbieta – wizytator ds. karnych  
  10. Wojtaszek Krzysztof
  11. Żmigrodzka Katarzyna

 


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2014-11-27
Data udostępnienia informacji: 2014-11-27