Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Lista Sędziów


I Wydział Cywilny

  1. Homa Zofia – Przewodniczący Wydziału 
  2. Tchórzewski Mariusz – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Stelska Maria – wizytator ds. cywilnych  
  4. Czerski Piotr  
  5. Czerwiński Adam – delegowany do Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
  6. Cybulska Anna – delegowany do Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
  7. Jakubiec Piotr
  8. Lebowa Tomasz      
  9. Lipianin Grażyna - wizytator ds. cywilnych     
  10. Szymanowska Jolanta 
  11. Wojnarowicz-Posłuszna Agnieszka      
  12. Zych Alicja   

II wydział Cywilny Odwoławczy  

  1. Łuchtaj Ewa – Przewodniczący Wydziału        
  2. Iskra Dariusz – Zastępca Przewodniczącego Wydziału     
  3. Mikołajewski Andrzej – pełnomocnik ds. wdrożeń systemów informatycznych
  4. Misztal - Konecka Joanna
  5. Ryng Andrzej - delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  6. Bazelan Ewa - Rzecznik Prasowy ds. cywilnych     
  7. Podolska-Kojtych Anna - wizytator ds. cywilnych
  8. Postulska - Siwek Marta
  9. Ścioch-Kozak Anna  
  10. Żak Elżbieta   

   
III Wydział Cywilny Rodzinny

  1. Frączkiewicz Anna – Przewodniczący Wydziału        
  2. Michałowska-Dec Elżbieta – Zastępca Przewodniczącego Wydziału         
  3. Popik-Ognik Jolanta – wizytator ds. rodzinnych i nieletnich      
  4. Książkiewicz Greta
  5. Chojnacka-Rogatko Katarzyna      
  6. Dąbska Luiza      
  7. Gontarz Beata      
  8. Kędzior Maria
  9. Mika-Goljan Halina      
  10. Porębiak-Tymecka Eleonora      
  11. Słoboda Anna
  12. Pszczoła Katarzyna     

IV Wydział Karny

  1. Śmiech Arkadiusz – Przewodniczący Wydziału      
  2. Jaroszyński Mariusz  – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Klimkowski Andrzej - Kierownik Sekcji Wykonywania Orzeczeń 
  4. Brzozowski Mirosław – delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  5. Daniel Adam 
  6. Kielasiński Maciej  
  7. Kowalski Jarosław  
  8. Łaguna Piotr   
  9. Majsak Artur   
  10. Przetocka Joanna 
  11. Romański Piotr  
  12. Wach Andrzej 
  13. Obłoza Łukasz

V Wydział Karny Odwoławczy

  1. Samulak Anna – Przewodniczący Wydziału 
  2. Górska - Wójcik Ewa - Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
  3. Rodzik Jerzy Krzysztof – Prezes Sądu
  4. Morelowski Piotr – Wiceprezes Sądu
  5. Siwek Marek – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego dla okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie
  6. Daniluk Jerzy – p.f. Prezes Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej  
  7. Garczyńska Beata
  8. Janicka Dorota   
  9. Janiszek Jacek   
  10. Makuch Artur   
  11. Ozimek Artur
  12. Pastuszak Wiesław   

VI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

  1. Piotrowska-Kosmala Elżbieta – Przewodniczący Wydziału        
  2. Trojniak Marek – Zastępca Przewodniczącego Wydziału - Okręgowy Kierownik szkolenia   
  3. Pieńkowska-Hajrych Beata – wizytator ds. karnych     
  4. Abramowicz Dariusz – Rzecznik Prasowy
  5. Dąbrowski Jarosław - wizytator ds. karnych   
  6. Styk Mirosław - delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości  
  7. Wierzejska Dorota   

VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Tereszczuk Maria – Przewodniczący Wydziału 
  2. Golec Anna – Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Chaciński Jacek – wizytator ds. pracy i ubezpieczeń społecznych
  4. Dadej – Więsyk Danuta
  5. Gulska Ewa
  6. Jawor-Piszcz Iwona
  7. Kotowska Barbara
  8. Kubalska Zofia
  9. Rolińska Bożenna
  10. Stańczyk Dorota
  11. Stąsik – Żmudziak Lucyna
  12. Szumielewicz Jadwiga
  13. Węs Jolanta

 

IX Wydział Gospodarczy

  1. Boratyński Sławomir – Przewodniczący Wydziału
  2. Jakubiec Elżbieta – Zastępca Przewodniczącego Wydziału  
  3. Grochowski Przemysław – Wiceprezes Sądu
  4. Błotnik Beata – wizytator ds. cywilnych
  5. Paczos Elżbieta – delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  6. Jurkowska-Chocyk Agnieszka
  7. Skoczyńska Małgorzata
  8. Turżański Wojciech
  9. Widło Jacek

 

XI Wydział Karny Odwoławczy

  1. Kaczor Sławomir –  Przewodniczący Wydziału
  2. Daniluk Elżbieta – Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Szafrańska Urszula – delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  4. Achrymowicz Artur
  5. Bogusz-Patyra Ewa
  6. Dobrzańska Dorota
  7. Kurczewska-Śmiech Magdalena  
  8. Śpiewla Włodzimierz
  9. Wierzchowska Elżbieta – wizytator ds. karnych  
  10. Wojtaszek Krzysztof – wizytator ds. karnych
  11. Żmigrodzka Katarzyna

 


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2014-11-27
Data udostępnienia informacji: 2014-11-27