Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Przewodniczącego Komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko aplikanta kuratorskiego w okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie z dnia 22 czerwca 2012 r.


Komisja Konkursowa informuje, że po wstępnej kwalifikacji złożonych przez kandydatów dokumentów na stanowisko aplikanta kuratorskiego, do części pisemnej konkursu zakwalifikowała poniżej wymienione osoby:

  1. Agacka Agnieszka
  2. Arasim Krzysztof
  3. Babiracka Małgorzata
  4. Bąkała Monika
  5. Bek Magdalena
  6. Belniak Iwona
  7. Biernacka - Kiewel Agnieszka
  8. Boguta Marzena
  9. Charecka Elżbieta
  10. Chomicka Marta
  11. Chwiejczak Agnieszka
  12. Chwil Izabela
  13. Ciżewska Sylwia
  14. Czyżyk Dagmara
  15. Dąbrowski Cezary
  16. Dębczak Joanna
  17. Drzewicka Barbara
  18. Figiel Agnieszka
  19. Folusz Marta
  20. Frąk Paweł
  21. Giza Dorota
  22. Gołaś Małgorzata
  23. Gołofit Mariola
  24. Gorecki Piotr
  25. Jankowska Małgorzata
  26. Jarecka Iwona
  27. Jusiński Marek
  28. Karpiuk Agnieszka
  29. Konarzewska Diana
  30. Kośmińska Monika
  31. Kowalczyk-Niewińska Izabela
  32. Kowalik Eryk
  33. Kowalski Jarosław
  34. Koza Agnieszka
  35. Kozaczuk - Furtak  Katarzyna
  36. Kozicka Barbara
  37. Krupa Maria
  38. Kursa Dariusz
  39. Kutyna Ewa
  40. Kwaśnicka - Tymińska Emilia
  41. Lewicka Agata
  42. Łyjak Joanna
  43. Madzelan - Kiliszek Monika
  44. Małolepszy Damian
  45. Martuszewska Aleksandra
  46. Mazur Maciej
  47. Michaluk Agnieszka
  48. Mroczek - Chabora Karolina
  49. Nowakowska Iwona
  50. Och Joanna
  51. Orłowska Anna
  52. Oworuszko Aneta
  53. Ożóg Elawira
  54. Pacocha Iwona
  55. Panasiuk Anna
  56. Pawłowska Urszula
  57. Peciak Alicja
  58. Pętlicki Wojciech
  59. Pietrusik Anna
  60. Poczek Renata
  61. Polewicz Małgorzata
  62. Popielnicka Dorota
  63. Popowicz Marzena
  64. Prządka Marzena
  65. Radomska Ewa
  66. Rogowski Wojciech,
  67. Ryzner Sylwia
  68. Rzepkowska Agnieszka
  69. Sagan Anna
  70. Skorek Marta
  71. Skubis - Kawczyńska Beata
  72. Smagacz Beata
  73. Solecki Dariusz
  74. Stefanek - Wasik Magdalena
  75. Stelliga Justyna
  76. Stodulska Katarzyna
  77. Syniec Robert
  78. Szafran - Krzyżowska Małgorzata
  79. Szafrańska Aneta
  80. Sztukiewicz Mikołaj
  81. Tarkowska Karolina
  82. Teper - Bojarska Anna
  83. Tomasik Dorota
  84. Turek Joanna
  85. Turyk Kornelia
  86. Wawruch Agata
  87. Wezgraj Beata
  88. Wieczorek Katarzyna
  89. Wilk Iwona
  90. Wlazło Monika
  91. Woszczyk - Trojanowska Sylwia
  92. Wójcicki Michał
  93. Zalewski Grzegorz
  94. Zaręba Katarzyna
  95. Złomańczuk Marzena
Część pisemna konkursu odbędzie się w dniu 29 czerwca 2012 r. o godz. 9.00 w sali „Błękitnej” Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przy ulicy Spokojnej 4.
Osoby zakwalifikowane proszone są o przybycie na godz. 8.30 wraz z dowodem tożsamości.


Dokument wpisał: Łukasz Głaz
Dokument wytworzył: Aleksandra Chomicka
Dokument zarchiwizował: Grzegorz Ławnik
Data wytworzenia informacji: 2012-06-22
Data udostępnienia informacji: 2012-06-22
Data zarchiwizowania informacji: 2012-10-02