Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 23 marca 2012 r.


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie uprzejmie informuję, o wynikach konkursu i ocenach poszczególnych kandydatów oraz przedstawiam kandydata do zatrudnienia i listę kandydatów wyłonionych na listę rezerwową

          Łączna ocena * -
końcowa punktacja
/pozycjonowanie

LP Imię i Naziwsko II etap III etap  Suma
II i III etapu 
Iloraz sumy
II i III etapu
1 Ciżewska Sylwia
7,55 14,2 21,75 10,87
2 Kowalczyk Justyna
7,85 11,85 19,7 9,85
3 Szumiło Katarzyna
7,7 11,74 19,39 9,69
4 Zieńczuk Bartłomiej
9,85 9,5 19,35 9,67
5 Chodoń Magdalena
8,0 10,56 18,56 9,28
6 Szymańska Agnieszka
8,15 10,16 18,31 9,15
7 Siwek Paweł
8,15 9,75 17,9 8,95
8 Wójcik Marek
8,2 9,68 17,88 8,94
9 Matysiak Przemysław 10 7,58 17,58 8,79
10 Adamiak Andrzej 10 7,46 17,46 8,73
11 Zabielska Katarzyna 6,45 10,65 17,1 8,55
12 Basak Joanna 9,3 7,62 16,92 8,46
13 Baranowska Katarzyna 8,25 8,2 16,45 8,22
14 Wieczerzak Beata 7,5 8,4 15,9 7,95
15 Major Aleksandra 6,15 9,62 15,77 7,88
16 Malena Joanna 7,1 8,58 15,68 7,84
17 Murawiecka Grażyna 6,0 8,93 14,93 7,46
18 Stasieczek Karolina 7,1 7,8 14,9 7,45
19 Ślusarz Agnieszka 8,15 6,64 14,79 7,39
20 Zentar Elżbieta 7,25 7,5 14,75 7,37
21 Grzyb – Lutchanah Magdalena 8,65 5,96 14,61 7,305
22 Domin Joanna 6,55 8,05 14,6 7,30
23 Mirocha Ewa 8,75 5,8 14,55 7,27
24 Cis Adam 6,05 8,3 14,35 7,17
25 Basiak Katarzyna 6,8 7,27 14,07 7,035
26 Rymuszko Renata 8,5 5,56 14,06 7,03
27 Nadolska Katarzyna 6,85 7,17 14,02 7,01
28 Ochal Przemysław 7,75 6,24 13,99 6,99
29 Demuś Dorota 7,75 6,0 13,75 6,87
30 Sosnowska Anna 8,35 5,38 13,73 6,86
31 Kania Monika 7,65 6,06 13,71 6,85
32 Stasiak Grzegorz 8,05 5,52 13,57 6,78
33 Sieniuta Aleksandra 6,05 7,39 13,44 6,72
34 Łukasik Katarzyna 6,4 7,02 13,42 6,71
35 Furmanowska Katarzyna 6,35 7,0 13,35 6,67
36 Indrasik Anna 7,5 5,75 13,25 6,62
37 Michalska Iwona 7,25 6,0 13,25 6,62
38 Sztuber Angelika 7,15 5,8 12,95 6,47
39 Machnio Magdalena 7,0 5,83 12,83 6,41
40 Zmysłowska Agata 7,05 5,5 12,55 6,27
41 Szysiak Magdalena 7,05 5,29 12,34 6,17
42 Jezierska Iwona 6,65 5,63 12,28 6,14
43 Zasada Łukasz 6,1 6,17 12,27 6,13
44 Morawska Joanna 8,1 4,13 12,23 6,115
45 Dąbrowska Monika 6,4 5,82 12,22 6,11
46 Kosior Oliwia 6,15 6,05 12,20 6,10
47 Solecka Joanna 7,35 4,72 12,07 6,03
48 Gazda Karolina 6,0 6,0 12,0 6,0
49 Jonasz Katarzyna 6,65 4,87 11,52 5,76
50 Drzewny Marcin 6,25 4,92 11,17 5,58
51 Stolarska Daria 7,25 3,45 10,70 5,35
52 Bakanacz – Niedźwiadek
Magdalena
6,0 2,98 8,98 4,44


II /  Kandydat do zatrudnienia:

    p. Sylwia Ciżewska

III /  Lista rezerwowa:

  1. Kowalczyk Justyna       
  2. Szumiło Katarzyna       
  3. Zieńczuk Bartłomiej       
  4. Chodoń Magdalena       
  5. Szymańska Agnieszka       
  6. Siwek Paweł           
  7. Wójcik Marek           
  8. Matysiak Przemysław       
  9. Adamiak Andrzej       
  10. Zabielska Katarzyna       
  11. Basak Joanna           
  12. Baranowska Katarzyna       
  13. Wieczerzak Beata       
  14. Major Aleksandra       
  15. Malena Joanna           
  16. Murawiecka Grażyna       
  17. Stasieczek Karolina       
  18. Ślusarz Agnieszka       
  19. Zentar Elżbieta           
  20. Grzyb – Lutchanah Magdalena   
  21. Domin Joanna           
  22. Mirocha Ewa           
  23. Cis Adam           
  24. Basiak Katarzyna       
  25. Rymuszko Renata       
  26. Nadolska Katarzyna       
  27. Ochal Przemysław       
  28. Demuś Dorota           
  29. Sosnowska Anna       
  30. Kania Monika           
  31. Stasiak Grzegorz       
  32. Sieniuta Aleksandra       
  33. Łukasik Katarzyna       
  34. Furmanowska Katarzyna   
  35. Indrasik Anna           
  36. Michalska Iwona       
  37. Sztuber Angelika       
  38. Machnio Magdalena       
  39. Zmysłowska Agata       
  40. Szysiak Magdalena       
  41. Jezierska Iwona           
  42. Zasada Łukasz           
  43. Morawska Joanna       
  44. Dąbrowska Monika       
  45. Kosior Oliwia           
  46. Solecka Joanna           
  47. Gazda Karolina        

*końcowy wynik jest ilorazem sumy liczby punktów uzyskanych przez kandydata w II i III etapie konkursu oraz liczby etapów praktycznych ( II i III)

 

 


Dokument wpisał: Grzegorz Ławnik
Dokument wytworzył: Agnieszka Bogacz
Dokument zarchiwizował: Grzegorz Ławnik
Data wytworzenia informacji: 2012-03-23
Data udostępnienia informacji: 2012-03-23
Data zarchiwizowania informacji: 2012-10-02
 
Opis pliku:Zarządzenie Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie o upowszechnieniu wyników konkursu na staż ikona
Plik zamieścił:Grzegorz Ławnik
Plik wytworzył:Krzysztof Wojtaszek
Data wytworzenia informacji:2012-03-23
Data udostępnienia informacji:2012-03-23