Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 14 marca 2012 r.


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie uprzejmie informuję, iż do trzeciego etapu konkursu zakwalifikowane zostały osoby, które uzyskały co najmniej sześć punktów i więcej. Kandydaci uszeregowani w porządku malejącym:

  1. Adamiak Andrzej - 10,00
  2. Matysiak Przemysław - 10,00
  3. Zieńczuk Bartłomiej - 9,85
  4. Basak Joanna - 9,30
  5. Mirocha Ewa - 8,75
  6. Grzyb – Lutchanah Magdalena - 8,65
  7. Rymuszko Renata - 8,50
  8. Sosnowska Anna - 8,35
  9. Baranowska Katarzyna - 8,25
  10. Wójcik Marek - 8,20
  11. Siwek Paweł - 8,15
  12. Ślusarz Agnieszka - 8,15
  13. Szymańska Agnieszka - 8,15
  14. Morawska Joanna - 8,10
  15. Stasiak Grzegorz - 8,05
  16. Chodoń Magdalena - 8,00
  17. Kowalczyk Justyna - 7,85
  18. Demuś Dorota - 7,75
  19. Ochal Przemysław - 7,75
  20. Szumiło Katarzyna - 7,70
  21. Kania Monika - 7,65
  22. Ciżewska Sylwia - 7,55
  23. Indrasik Anna - 7,50
  24. Wieczerzak Beata - 7,50
  25. Dołężka Karol - 7,45
  26. Solecka Joanna - 7,35
  27. Michalska Iwona - 7,25
  28. Stolarska Daria - 7,25
  29. Zentar Elżbieta - 7,25
  30. Sztuber Angelika - 7,15
  31. Malena Joanna - 7,10
  32. Stasieczek Karolina - 7,10
  33. Zmysłowska Agata - 7,05
  34. Szysiak Magdalena - 7,05
  35. Machnio Magdalena - 7,00
  36. Nadolska Katarzyna - 6,85
  37. Basiak Katarzyna - 6,80
  38. Zając Paulina - 6,80
  39. Jezierska Iwona - 6,65
  40. Jonasz Katarzyna - 6,65
  41. Domin Joanna  - 6,55
  42. Zabielska Katarzyna - 6,45
  43. Chojan Tomasz - 6,45
  44. Dąbrowska Monika - 6,40
  45. Łukasik Katarzyna - 6,40
  46. Kuczyńska Anna - 6,40
  47. Furmanowska Katarzyna - 6,35
  48. Drzewny Marcin - 6,25
  49. Major Aleksandra - 6,15
  50. Kosior Oliwia - 6,15
  51. Zasada Łukasz - 6,10
  52. Cis Adam - 6,05
  53. Sieniuta Aleksandra - 6,05
  54. Gazda Karolina - 6,00
  55. Murawiecka Grażyna - 6,00
  56. Bakanacz – Niedźwiadek Magdalena - 6,00

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się w dniach 21 i 22 marca 2012 r.

Na dzień 21 marca 2012 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:
godz. 13.00

  1. Adamiak Andrzej               
  2. Matysiak Przemysław           
  3. Zieńczuk Bartłomiej           
  4. Basak Joanna               
  5. Mirocha Ewa               
  6. Grzyb – Lutchanah Magdalena       
  7. Rymuszko Renata               
  8. Sosnowska Anna               
  9. Baranowska Katarzyna           
  10. Wójcik Marek               


godz. 14.00

  1. Siwek Paweł               
  2. Ślusarz Agnieszka               
  3. Szymańska Agnieszka           
  4. Morawska Joanna               
  5. Stasiak Grzegorz               
  6. Chodoń Magdalena           
  7. Kowalczyk Justyna           
  8. Demuś Dorota               
  9. Ochal Przemysław               
  10. Szumiło Katarzyna           


Na dzień 22 marca 2012 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:
godz. 9.00

  1. Kania Monika               
  2. Ciżewska Sylwia               
  3. Indrasik Anna               
  4. Wieczerzak Beata               
  5. Dołężka Karol               
  6. Solecka Joanna               
  7. Michalska Iwona               
  8. Stolarska Daria               
  9. Zentar Elżbieta               
  10. Sztuber Angelika               

godz. 10.00

  1. Malena Joanna               
  2. Stasieczek Karolina           
  3. Zmysłowska Agata           
  4. Szysiak Magdalena           
  5. Machnio Magdalena           
  6. Nadolska Katarzyna           
  7. Basiak Katarzyna               
  8. Zając Paulina               
  9. Jezierska Iwona               
  10. Jonasz Katarzyna               


godz. 11.00

  1. Domin Joanna               
  2. Zabielska Katarzyna           
  3. Chojan Tomasz               
  4. Dąbrowska Monika           
  5. Łukasik Katarzyna               
  6. Kuczyńska Anna               
  7. Furmanowska Katarzyna           
  8. Drzewny Marcin               
  9. Major Aleksandra               
  10. Kosior Oliwia               

godz. 12.00

  1. Zasada Łukasz               
  2. Cis Adam                   
  3. Sieniuta Aleksandra           
  4. Gazda Karolina               
  5. Murawiecka Grażyna           
  6. Bakanacz – Niedźwiadek Magdalena   


Kandydatów proszę o zabranie dokumentu tożsamości


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Agnieszka Bogacz
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2012-03-14
Data udostępnienia informacji: 2012-03-14
Data zarchiwizowania informacji: 2012-03-30