Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Przewodniczącego Komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko aplikanta kuratorskiego w okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie z dnia 15 kwietnia 2010 r.


K O M U N I K A T

Przewodniczącego Komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko aplikanta kuratorskiego w okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie  z dnia 15 kwietnia 2010 r.

Komisja Konkursowa informuje, że po wstępnej kwalifikacji złożonych przez kandydatów dokumentów na stanowisko aplikanta kuratorskiego, do części pisemnej konkursu zakwalifikowała poniżej wymienione osoby:

1. Biały Marian
2. Bielecka Katarzyna
3. Borys Tomasz
4. Borys – Kolejko Małgorzata
5. Brańka Rafał
6. Brzezińska Sylwia
7. Buzek Anna
8. Charecka Elżbieta
9. Chmiel Joanna
10. Czapska Joanna
11. Dąbrowski Michał
12. Domański Radosław
13. Drzewicka Barbara
14. Dyć Artur
15. Głowacka Izabela
16. Gołas Donata
17. Gołębska Karolina
18. Grymuza Agnieszka
19. Gumieniak Magdalena
20. Hostyńska – Smyk Katarzyna
21. Jaworski Dariusz
22. Kaprzyk Izabela
23. Karczmarz Grzegorz
24. Kasprzak Norbert
25. Kitowska Maria
26. Kowalczyk Elżbieta
27. Kowalczyk Justyna
28. Kowalczyk – Niewińska Izabela
29. Kowalska Urszula
30. Krasuska Monika
31. Krawczyk – Durak Anna
32. Król Anna
33. Krupski Paweł
34. Kuczyński Edward
35. Kursa Dariusz
36. Kyć Bartłomiej
37. Leżański Aureliusz
38. Łukasik Agnieszka
39. Marczuk Dorota
40. Maziejuk Agnieszka
41. Mazur Maciej
42. Niewiadomska Izabela
43. Nowasadzka – Kwaka Magdalena
44. Pastwa Bożena
45. Pawelec Krzysztof
46. Poczek Renata
47. Potiopa Marta
48. Rychlik Katarzyna
49. Skoczylas – Kołtun Marta
50. Skubis – Kawczyńska Beata
51. Słoboda Katarzyna
52. Słoboda Konrad
53. Słomka – Michalak Katarzyna
54. Smyk Magdalena
55. Sołoń Ewa
56. Stankiewicz Edyta
57. Struk Karolina
58. Sugier Katarzyna
59. Szymański Dariusz
60. Szymecka Andżelina
61. Tapałaj Dorota
62. Tutalak Sabina
63. Wasylko Marta
64. Waszczuk Edyta
65. Węgliński Kamil
66. Wlizło – Rózik Małgorzata
67. Woźniak Iwona
68. Wójcicki Michał
69. Wójcik Ewelina
70. Zając Marta
71. Zakrzewska Sylwia
72. Zielińska Monika
73. Żmuda Dawid
74. Żywicka Agnieszka


Część pisemna konkursu odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2010 r. o godz. 9.00 w sali im. Bolesława Sekutowicza w Sądzie Okręgowym w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 43a.

Osoby zakwalifikowane proszone są o przybycie na godz. 8.30 wraz z dowodem tożsamości.

 


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Krzysztof Wojtaszek
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 0000-00-00
Data udostępnienia informacji: 2010-04-15
Data zarchiwizowania informacji: 2010-10-11