Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunika Przewodniczącego Komisji do przeprowadzenia konkursku na stanowisko specjalisty-psychologa w III OZSS w Chełmie


Oznaczenie konkursu:  Kd. 111 – 2/16         Chełm dn. 20 maja 2016r.Komunikat
Przewodniczącego Komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko specjalisty – psychologa w III Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów Sądu Okręgowego w Lublinie z siedzibą w Chełmie z dnia 20 maja 2016 r.

 

Komisja Konkursowa przedstawia listę kandydatów, którzy po wstępnej kwalifikacji złożonych przez kandydatów dokumentów na stanowisko specjalisty - psychologa, zakwalifikowali się do II etapu konkursu, czyli części pisemnej:
1.    Anna Dziaduszyńska
2.    Paulina Kańska

Część pisemna konkursu odbędzie się w dniu 30 maja 2016 r. o godz. 9.00 w sali nr 68 (sala konferencyjna) Sądu Rejonowego w Chełmie przy ulicy I Armii Wojska Polskiego 16.
Osoby zakwalifikowane proszone są o przybycie o wyznaczonej godzinie wraz z dowodem tożsamości.
Drugi etap konkursu trwa 90 min. I będzie polegał na sporządzeniu przez kandydata pracy pisemnej stanowiącej rozwiązanie przez kandydata jednego z dwóch zadań przygotowanych przez Komisję Konkursową.
Osoby, które nie zakwalifikowały się do drugiego etapu proszone są o odebranie złożonych dokumentów z sekretariatu III Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Chełmie, Al. I Armii Wojska Polskiego 16.

 

 Przewodniczący Komisji konkursowej
Marzanna Majówka


Dokument wpisał: Renata Zalewska
Dokument wytworzył: Marzena Majówka
Dokument zarchiwizował: Renata Zalewska
Data wytworzenia informacji: 2016-05-23
Data udostępnienia informacji: 2016-05-23
Data zarchiwizowania informacji: 2016-07-22
 
Opis pliku:Komunika Przewodniczącego Komisji do przeprowadzenia konkursku na stanowisko specjalisty-psychologa w III OZSS w Chełmie ikona
Plik zamieścił:Renata Zalewska
Plik wytworzył:Marzena Majówka
Data wytworzenia informacji:2016-05-23
Data udostępnienia informacji:2016-05-23