Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Przewodniczącego Komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko aplikanta kuratorskiego w okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie z dnia 25 września 2009 r.


Nr Kd. 103 - 66/09

Komisja Konkursowa informuje, że po wstępnej kwalifikacji zło-żonych przez kandydatów dokumentów na stanowisko aplikanta kuratorskiego, do części pisemnej konkursu zakwalifikowała poniżej wymienione osoby:

  1. Adamczuk Edyta
  2. Anisiewicz Mariusz
  3. Babiracka Małgorzata
  4. Beda Magdalena
  5. Bielecka Katarzyna
  6. Bieniek Edyta
  7. Blacharska Małgorzata
  8. Boguta Marzena
  9. Buczak  Kamila
  10. Buczek Dariusz
  11. Ciotucha Dorota
  12. Dąbrowska Marta
  13. Dębczak  Joanna
  14. Domański Radosław
  15. Drzewicka Barbara
  16. Fac Teresa
  17. Fiedorowicz-Chmara Magda
  18. Filipiuk Maja Ksenia
  19. Głaz Renata
  20. Gołaś Donata
  21. Gołaś Małgorzata
  22. Graboś Agnieszka
  23. Grodowska Magdalena
  24. Guzikowska Katarzyna
  25. Hostyńska-Smyk Katarzyna
  26. Ignatiuk Zofia
  27. Janoszczyk  Emil
  28. Kasprzak Norbert
  29. Kempa Ewa
  30. Kitowska Maria
  31. Klaczyńska Katarzyna
  32. Korczak-Siwicka Anna
  33. Kowalczyk –Niewińska Izabela
  34. Kowalska Magda
  35. Kowalska Urszula
  36. Król Edyta
  37. Królikowska-Chudek Monika
  38. Krzewiński Konrad
  39. Kuczyński Edward
  40. Kujawa Grzegorz
  41. Kusek Patrycja
  42. Kyć  Bartłomiej
  43. Laszuk Jolanta
  44. Lato Sylwia
  45. Lemieszek Anna
  46. Leńczowski Marcin
  47. Machowska Elżbieta
  48. Makuch Kamil
  49. Marcinkowska Marta
  50. Mazur Anna
  51. Mazur Maciej
  52. Mazur Marlena
  53. Miłosierna Mariola
  54. Nowosadzka-Kwaka Magdalena
  55. Oleśkiewicz-Gąsior Anna
  56. Opolska Irena
  57. Opolska-Maksym Dorota
  58. Pałczyńska-Marszałek Ewa
  59. Pastwa Bożena
  60. Pielak Marta
  61. Piszcz Sylwia
  62. Poczek Renata
  63. Polewicz Małgorzata
  64. Popławska Beata
  65. Potiopa Marta
  66. Prokopowicz Katarzyna
  67. Prządka Marzena
  68. Rak Ewa
  69. Rzepkowska Agnieszka
  70. Sadkowski Mariusz
  71. Sikora Andrzej
  72. Siwek Roman
  73. Skoczewski Łukasz
  74. Słomka-Michalak Katarzyna
  75. Stawecki Fryderyk
  76. Struk Karolina
  77. Sulikowska Beata
  78. Szczygieł Monika
  79. Szymański Dariusz
  80. Trzewik Mateusz
  81. Tymoszuk Ewelina
  82. Wadowska Małgorzata
  83. Węgrzyn Anna
  84. Wilczopolska Katarzyna
  85. Wlizło-Ruzik Małgorzata
  86. Woźniak Iwona
  87. Wójcicki Michał
  88. Wójcik-Krych Anna
  89. Wydra Dorota
  90. Zakrzewska Sylwia
  91. Zaręba Katarzyna
  92. Zielińska-Buta Iwona

Część pisemna konkursu odbędzie się w dniu 08 października 2009 r., o godz. 10.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, ul. Spokojna  4. Osoby zakwalifikowane proszone są o przybycie na godz. 9.30 wraz z dowodem tożsamości.


Dokument wpisał: Łukasz Głaz
Dokument wytworzył: Krzysztof Wojtaszek
Dokument zarchiwizował: Łukasz Głaz
Data wytworzenia informacji: 2009-09-25
Data udostępnienia informacji: 2009-09-25
Data zarchiwizowania informacji: 2009-10-20