Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza komisji do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 8 czerwca 2015 r.


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Dyrektora Sądu Okręgowego  w Lublinie informuję,  iż do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano następujących kandydatów:

1.    Augustynowicz Anita
2.    Banach Elżbieta
3.    Bańka Małgorzata
4.    Barczyńska Ewa
5.    Bartyna – Paszko Agnieszka
6.    Bieniek Katarzyna
7.    Bień Ludomir
8.    Bogusławska Barbara Małgorzata
9.    Borowik Konrad
10.    Chomiuk Barbara
11.    Depta Rafał
12.    Dzięcioł Dorota
13.    Fijałkowski Marcin
14.    Filipczuk Magdalena
15.    Fiut Michał
16.    Gawroński Michał
17.    Gazda Karolina
18.    milanowskakowalska
19.    Góra – Mirosław Jadwiga
20.    Góźdź Ewelina
21.    Grum Magdalena
22.    Grzyb – Lutchanah Magdalena
23.    Guzik Sylwia
24.    Hawryluk Monika
25.    Hordejuk Marlena
26.    Hordziejewska Dorota
27.    Jakóbczyk Marcin
28.    Kiszka vel Kiszkowska Beata
29.    Kłos Anna
30.    Knap Ilona
31.    Kosińska Marta
32.    Kotlińska Elżbieta
33.    Kotlińska Katarzyna
34.    Kowalska Anna Teresa
35.    Krzemińska Magdalena
36.    Kukulski Andrzej
37.    Kuzel Beata
38.    Litwin Agata
39.    Łączka Teresa
40.    Maj Maria
41.    Marczuk Rafał
42.    Matys Patrycja
43.    Mełgieś Aneta
44.    Mietiólka Małgorzata
45.    Milanowska Małgorzata
46.    Mścisz Marta
47.    Mucha Agnieszka
48.    Musińska Edyta
49.    Nakonieczna Sylwia
50.    Osuch Renata
51.    Pałubska Kinga
52.    Panasiuk Kinga
53.    Paradowska Magda
54.    Pasternak Ilona
55.    Pawelczyk Monika
56.    Piątek Weronika
57.    Polańska Izabela
58.    Poliszuk Jakub
59.    Prokop Beata
60.    Pucer Magdalena
61.    Remba Ewelina
62.    Reps Magdalena
63.    Rosińska Dorota
64.    Rutkowska Natalia
65.    Samuła Patrycja
66.    Sawicka Katarzyna Alicja
67.    Seroczyńska Katarzyna
68.    Skobel Wioleta
69.    Słomiński Piotr
70.    Smolira Karolina
71.    Stasieczek Karolina
72.    Stec Małgorzata
73.    Syczewska Justyna Edyta
74.    Sykut Rafał
75.    Syska Magdalena
76.    Szczęsny Wojciech
77.    Szczuka Anna
78.    Szorek Anna
79.    Szymanek – Leziak Anna
80.    Tokarska Anna
81.    Trybuch Dariusz
82.    Tucka Aleksandra
83.    Turczyniak Beata
84.    Wawrzycki Jarosław
85.    Wieczorek Karolina
86.    Woźniak Elżbieta
87.    Wójcik Anita
88.    Wójcik Dorota
89.    Zabielska Katarzyna
90.    Zdanowicz – Martyna Agnieszka
91.    Zdunek Joanna
92.    Złotnicka Izabela

Drugi etap Konkursu – praktyczny sprawdzian umiejętności - odbędzie się w dniu 17 czerwca  2015 r. w budynku Sądu Okręgowego przy ul. Krakowskie Przedmieście 43 w Lublinie w dużej Sali konferencyjnej – pok. Nr 3 (parter w starym budynku).

Praktycznemu sprawdzianowi umiejętności poddani zostaną niżej wymienieni kandydaci:

godz. 9.00

1.    Augustynowicz Anita
2.    Banach Elżbieta
3.    Bańka Małgorzata
4.    Barczyńska Ewa
5.    Bartyna – Paszko Agnieszka
6.    Bieniek Katarzyna
7.    Bień Ludomir
8.    Bogusławska Barbara Małgorzata
9.    Borowik Konrad
10.    Chomiuk Barbara
11.    Depta Rafał
12.    Dzięcioł Dorota
13.    Fijałkowski Marcin
14.    Filipczuk Magdalena
15.    Fiut Michał
16.    Gawroński Michał


godz. 10.00

1.    Gazda Karolina
2.    Gęca Katarzyna
3.    Góra – Mirosław Jadwiga
4.    Góźdź Ewelina
5.    Grum Magdalena
6.    Grzyb – Lutchanah Magdalena
7.    Guzik Sylwia
8.    Hawryluk Monika
9.    Hordejuk Marlena
10.    Hordziejewska Dorota
11.    Jakóbczyk Marcin
12.    Kiszka vel Kiszkowska Beata
13.    Kłos Anna
14.    Knap Ilona
15.    Kosińska Marta
16.    Kotlińska Elżbieta


godz. 11.00

1.    Kotlińska Katarzyna
2.    MuchafiutKowalska Anna Teresa
3.    Krzemińska Magdalena
4.    Kukulski Andrzej
5.    Kuzel Beata
6.    Litwin Agata
7.    Łączka Teresa
8.    Maj Maria
9.    Marczuk Rafał
10.    Matys Patrycja
11.    Mełgieś Aneta
12.    Mietiółka Małgorzata
13.    Milanowska Małgorzata
14.    Mścisz Marta
15.    Mucha Agnieszka


godz. 12.00

1.    Musińska Edyta
2.    Nakonieczna Sylwia
3.    Osuch Renata
4.    Pałubska Kinga
5.    Panasiuk Kinga
6.    Paradowska Magda
7.    Pasternak Ilona
8.    Pawelczyk Monika
9.    Piątek Weronika
10.    Polańska Izabela
11.    Poliszuk Jakub
12.    Prokop Beata
13.    Pucer Magdalena
14.    Remba Ewelina
15.    Reps Magdalena
16.     Rosińska Dorota


godz. 13.00

1.    Rutkowska Natalia
2.    Samuła Patrycja
3.    Sawicka Katarzyna Alicja
4.    Seroczyńska Katarzyna
5.    Skobel Wioleta
6.    Słomiński Piotr
7.    Smolira Karolina
8.    Stasieczek Karolina
9.    Stec Małgorzata
10.    Syczewska Justyna Edyta
11.    Sykut Rafał
12.    Syska Magdalena
13.    Szczęsny Wojciech
14.    Szczuka Anna
15.    Szorek Anna
16.    Szymanek –– Leziak Anna


godz. 14.00

1.    Tokarska Anna
2.    Trybuch Dariusz
3.    Tucka Aleksandra
4.    Turczyniak Beata
5.    Wawrzycki Jarosław
6.    Wieczorek Karolina
7.    Woźniak Elżbieta
8.    Wójcik Anita
9.    Wójcik Dorota
10.    Zabielska Katarzyna
11.    Zdanowicz – Martyna Agnieszka
12.    Zdunek Joanna
13.    Złotnicka Izabela

Na praktyczny sprawdzian zapraszam osoby wymienione na liście - (proszę o zabranie dokumentu tożsamości).


   Sekretarz  Komisji   

  Aleksandra Chomicka 
specjalista ds. kadrowych
p.f. kierownika stażu




Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Aleksandra Chomicka
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2015-06-08
Data udostępnienia informacji: 2015-06-08
Data zarchiwizowania informacji: 2015-09-09
 
Opis pliku:Komunikat ikona
Plik zamieścił:Zbigniew Wójcik
Plik wytworzył:Aleksandra Chomicka
Data wytworzenia informacji:2015-06-08
Data udostępnienia informacji:2015-06-08