Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 18 czerwca 2015 r.


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Dyrektora Sądu Okręgowego w Lublinie uprzejmie informuję, iż do trzeciego etapu konkursu zakwalifikowane zostały osoby, które uzyskały co najmniej dwa punkty  i więcej.

Kandydaci uszeregowani w porządku malejącym:

  1. Jakóbczyk Marcin    10,0
  2. Słomiński Piotr    10,0
  3. Szymanek-Leziak Anna    10,0
  4. Kiszka vel Kiszkowska Beata     9,5
  5. Pucer Magdalena    9,5
  6. Wójcik Anita    9,5
  7. Zabielska Katarzyna    9,5
  8. Sykut Rafał    9,0
  9. Gazda Karolina    8,9
  10. Pastrenak Ilona    8,9
  11. Grzyb-Lutchanah Magdalena    8,5
  12. Szczuka Anna    8,4
  13. Filipczuk Magdalena     8,3
  14. Tucka Aleksandra    8,3
  15. Panasiuk Kinga     8,2
  16. Kłos Anna     8,1
  17. Matys Patrycja     8,1
  18. Pałubska Kinga     8,0
  19. Sawicka Katarzyna Alicja     8,0
  20. Grum Magdalena    7,9
  21. Kotlińska Katarzyna    7,9
  22. Zdunek Joanna    7,7
  23. Seroczyńska Katarzyna    7,7
  24. Stasieczek Karolina     7,7
  25. Szczęsny Wojciech    7,7
  26. Turczyniak Beata     7,6
  27. Rutkowska Natalia    7,5
  28. Augustynowicz Anita     7,2
  29. Kukulski Andrzej     7,1
  30. Mietiółka Małgorzata     7,1
  31. Nakonieczna Sylwia     7,0
  32. Kotlińska Elżbieta     6,9
  33. Gęca Katarzyna     6,8
  34. Musińska Edyta    6,7
  35. Samuła Patrycja    6,7
  36. Trybuch Dariusz    6,3
  37. Wieczorek Karolina     6,3
  38. Fiut Michał    6,3
  39. Syczewska Justyna Edyta    6,3
  40. Fijałkowski Marcin    6,2
  41. Stec Małgorzata    6,2
  42. Piątek Weronika    6,1
  43. Milanowska Małgorzata     6,0
  44. Syska Magdalena     6,0
  45. Góra-Mirosław Jadwiga    5,9
  46. Hordziejewska Dorota    5,8
  47. Tokarska Anna    5,8
  48. Kuzel Beata     5,7
  49. Pawelczyk Monika     5,7
  50. Woźniak Elżbieta     5,6
  51. Mucha Agnieszka     5,5
  52. Wójcik Dorota    5,5
  53. Kosińska Marta    5,4
  54. Mścisz Marta     5,4
  55. Smolira Karolina     5,1
  56. Dzięcioł Dorota    5,0
  57. Bień Ludomir    5,0
  58. Kowalska Anna Teresa    4,9
  59. Krzemińska Magdalena     4,9
  60. Prokop Beata    4,9
  61. Barczyńska Ewa    3,9
  62. Rosińska Dorota    3,9
  63. Litwin Agata     3,8
  64. Skobel Wioleta     3,8
  65. Osuch Renata    3,5
  66. Bartyna-Paszko Agnieszka    3,4
  67. Remba Ewelina    2,8
  68. Poliszuk Jakub    2,5
  69. Bogusławska Barbara     2,2

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się w dniach 26 i 29 czerwca 2015 r.
Na dzień 26 czerwca 2015 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:

godz.   9.00

1.    Jakóbczyk Marcin
2.    Słomiński Piotr
3.    Szymanek – Leziak Anna
4.    Kiszka vel Kiszkowska Beata
5.    Pucer Magdalena
6.    Wójcik Anita
7.    Zabielska Katarzyna
8.    Sykut Rafał
9.    Gazda Karolina
10.    Pasternak Ilona

godz. 10.30 

1.    Grzyb – Lutchanah Magdalena
2.    Szczuka Anna
3.    Filipczuk Magdalena
4.    Tucka Aleksandra
5.    Panasiuk Kinga
6.    Kłos Anna
7.    Matys Patrycja
8.    Pałubska Kinga
9.    Sawicka Katarzyna Alicja
10.    Grum Magdalena

godz.12.00
 
1.    Kotlińska Katarzyna
2.    Zdunek Joanna
3.    Seroczyńska Katarzyna
4.    Stasieczek Karolina
5.    Szczęsny Wojciech
6.    Turczyniak Beata
7.    Rutkowska Natalia
8.    Augustynowicz Anita
9.    Kukulski Andrzej
10.    Mietiółka Małgorzata

godz. 13.30  

1.    Nakonieczna Sylwia
2.    Kotlińska Elżbieta
3.    Gęca Katarzyna
4.    Musińska Edyta
5.    Samuła Patrycja
6.    Trybuch Dariusz
7.    Wieczorek Karolina
8.    Fiut Michał
9.    Syczewska Justyna Edyta
10.    Fijałkowski Marcin

Na dzień 29 czerwca 2015 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:

godz. 10.00

1.    Stec Małgorzata
2.    Piątek Wernika
3.    Milanowska Małgorzata
4.    Syska Magdalena
5.    Góra – Mirosław Jadwiga
6.    Hordziejewska Dorota
7.    Tokarska Anna
8.    Kuzel Beata
9.    Pawelczyk Monika
10.    Woźniak Elżbieta

godz. 11.30

1.    Mucha Agnieszka
2.    Wójcik Dorota
3.    Kosińska Marta
4.    Mścisz Marta
5.    Smolira Karolina
6.    Dzięcioł Dorota
7.    Bień Ludomir
8.    Kowalska Anna Teresa
9.    Krzemińska Magdalena
10.    Prokop Beata

godz. 13.00

1.    Barczyńska Ewa
2.    Rosińska Dorota
3.    Litwin Agata
4.    Skobel Wioleta
5.    Osuch Renata
6.    Bartyna – Paszko Agnieszka
7.    Remba Ewelina
8.    Poliszuk Jakub
9.    Bogusławska Barbara

Kandydatów proszę o zabranie dokumentu tożsamości.

Uprzejmie informuję, iż III etap konkursu odbędzie się w małej sali konferencyjnej im. sędziego Tadeusza Walewskiego w budynku Sądu Okręgowego w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 43 (stary budynek pokój nr 29).



Sekretarz  Komisji     
 
                              Aleksandra Chomicka  

   specjalista ds. kadrowych
   p.f. kierownika stażu

Lublin, dnia 18 czerwca  2015 roku


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Aleksandra Chomicka
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2015-06-18
Data udostępnienia informacji: 2015-06-18
Data zarchiwizowania informacji: 2015-09-09
 
Opis pliku:Komunikat ikona
Plik zamieścił:Zbigniew Wójcik
Plik wytworzył:Aleksandra Chomicka
Data wytworzenia informacji:2015-06-18
Data udostępnienia informacji:2015-06-18