Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Specjalistyczne szkolenie dla mediatorów cywilnych i gospodarczych


Szanowni Państwo,

Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu specjalistycznym  z mediacji w sprawach cywilnych i gospodarczych. Do udziału w szkoleniu zachęcamy wszystkich, którzy ukończyli szkolenie podstawowe z mediacji oraz praktykujących mediatorów, którzy chcą rozwijać swój warsztat zawodowy.
Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się ze szczegółami naszej propozycji, proszę kliknąć w poniższy  link i wysłać do nas wiadomość nie zmieniając jej tematu.

Oferta szkolenia

Najbliższa edycja  szkolenia specjalistycznego  z mediacji cywilnej i gospodarczej  (40 godzin dydaktycznych )  odbędzie się w listopadzie  b.r. w Warszawie.

 22-25 listopada  2011 (wtorek – piątek)

Szkolenia z  mediacji prowadzone przez nasze Centrum to praktyczne i bardzo atrakcyjne wprowadzenie do wiedzy i umiejętności potrzebnych do uprawiania zawodu mediatora. Intensywne, czterodniowe szkolenie - składające się w głównej mierze z praktycznych ćwiczeń i symulacji - daje uczestnikom szerokie rozeznanie w pracy mediatora:  zaznajamia z technikami mediacyjnymi oraz umiejętnościami komunikacyjnymi i negocjacyjnymi niezbędnymi do prowadzenia mediacji, uczy zbliżania stanowisk stron i konstruowania porozumień mediacyjnych, przedstawia specyfikę różnego rodzaju konfliktów oraz ukazuje  sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i barierami w mediacji. Poznają Państwo specyfikę mediacji i zobaczą Państwo, jak czujecie się w roli mediatora - czyli osoby, która pomaga zwaśnionym stronom rozwiązać konflikt, nie narzucając im własnych opinii, preferencji czy rozwiązań. Nasze szkolenia zawsze gromadzą ludzi różnych profesji, środowisk i zainteresowań  i odbywają się w przyjaznej, niekrępującej atmosferze, która sprzyja zdobywaniu  nowej wiedzy i umiejętności.

 
Program ramowy szkolenia specjalistycznego dla mediatorów w sprawach cywilnych i gospodarczych

    Specyfika sporów cywilnych i gospodarczych
    Uwarunkowania prawne sporów cywilnych i gospodarczych
    Dyrektywność i niedyrektywność – budowanie samoświadomości mediatora
    Przygotowanie się do mediacji w sprawach cywilnych lub gospodarczych
    Prowadzenie procesu negocjacji
    Sporządzanie ugody mediacyjnej
    Obecność prawników w mediacji
    Mediacje wielostronne
    Radzenie sobie z emocjami w mediacji
    Umiejętność współpracy ze współmediatorem/ką
    Zasady współpracy z ekspertami zewnętrznymi
    Bariery w mediacji - przyczyny i sposoby ich pokonywania


Proszę kliknąć w poniższy  link i wysłać do nas wiadomość nie zmieniając jej tematu, jeżeli chcą Państwo  zapoznać się ze szczegółami naszej propozycji.

Oferta szkolenia

Z pozdrowieniami,

Zespół mediatorów i trenerów Centrum Mediacji Partners Polska
_____________________________
Tel./faks: (22) 409 53 83, (22) 825 40 83 (codziennie w godz. 10:00-18:00)
www.mediacja.org
mediator@mediacja.org

Zgodnie z ustawą   o świadczeniu usług drogą elektroniczną z 18 lipca 2002* (Dz. U nr 1444 poz. 1204) wysłanie oferty handlowej wymaga wcześniejszej  zgody adresata . Niniejsza korespondencja ma jedynie charakter informacyjny, nie zawiera żadnych treści komercyjnych i nie stanowi oferty handlowej w myśl ustawy. Jeżeli nie chcą Państwo otrzymywać podobnej korespondencji, prosimy o przesłanie zwrotnej wiadomości ze słowem NIE.


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Monika Nowak
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2011-11-01
Data udostępnienia informacji: 2011-11-21
Data zarchiwizowania informacji: 2014-12-02