Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 11 czerwca 2014 r.


Nr Kd. 111 – 5/14
Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Dyrektora Sądu Okręgowego w Lublinie uprzejmie informuję, iż do trzeciego etapu konkursu zakwalifikowane zostały osoby, które uzyskały co najmniej pięć punktów i więcej.

Kandydaci uszeregowani w porządku malejącym:

  1. Basak Joanna    10,0
  2. Kopycińska Karolina    9,8
  3. Radomska Paulina    9,5
  4. Kiszka vel Kiszkowska Beata    9,2
  5. Krzyżanowski Wojciech    9,0
  6. Słomiński Piotr    9,0
  7. Grzyb – Lutchanah Magdalena    8,9
  8. Dubiel Małgorzata    8,5
  9. Niedźwiadek Marzena    8,5
  10. Ochal Przemysław    8,5
  11. Wajda Magdalena    8,5
  12. Mazur-Wołyniec Ewelina    8,4
  13. Pasternak Ilona    8,4
  14. Polak Magdalena    8,4
  15. Stasieczek Karolina    8,3
  16. Wójcik Anita    8,3
  17. Wieczerzak Beata    8,2
  18. Gołębiowska Anna    8,1
  19. Radłowski Kamil    8,1
  20. Szczęsny Wojciech    8,1
  21. Twardowska Dorota    8,1
  22. Adamczyk Agnieszka    8,0
  23. Michalec Małgorzata    8,0
  24. Sobieszek Maria    8,0
  25. Jakóbczyk Marcin    7,9
  26. Gazda Karolina    7,7
  27. Stępniak Sylwia    7,7
  28. Krysztofiuk  Paulina    7,6
  29. Olszewska Agnieszka    7,5
  30. Sawicka Katarzyna    7,5
  31. Szczepańska- Lewandowska  Karolina    7,4
  32. Karwowska Ewelina    7,3
  33. Kozar Izabela    7,3
  34. Kosa Patrycja    7,2
  35. Siwiec Magdalena    7,2
  36. Rusak Agnieszka    7,1
  37. Turczyniak Beata    7,1
  38. Zwierz Mariusz    7,1
  39. Iwanicka Katarzyna    7,0
  40. Goluch Agnieszka    6,9
  41. Zalewski Grzegorz    6,9
  42. Woźniak Elżbieta    6,8
  43. Hordziejewska Dorota    6,8
  44. Rutkowska  Natalia    6,8
  45. Łempicka Anna    6,7
  46. Syska Magdalena    6,7
  47. Bociąg Karolina    6,6
  48. Osuch Renata    6,6
  49. Syczewska Justyna    6,6
  50. Zdunek Joanna    6,6
  51. Żyśkiewicz Edyta    6,6
  52. Pałyga Katarzyna    6,6
  53. Bielak Marcin    6,6
  54. Komar Joanna    6,6
  55. Kowalski Łukasz    6,5
  56. Musińska Edyta    6,5
  57. Pałubska Kinga    6,5
  58. Grosman Marcin    6,5
  59. Syty Joanna    6,4
  60. Truty Anna    6,4
  61. Kotlińska Elżbieta    6,4
  62. Lis-Szczepaniak Katarzyna    6,3
  63. Tur Katarzyna    6,3
  64. Marszałek Kazimierz    6,3
  65. Czajkowski Wojciech    6,2
  66. Osidacz Natalia    6,1
  67. Smolińska-Bujak Ewelina    6,1
  68. Zentar Elżbieta    6,1
  69. Kociubiński Łukasz    6,0
  70. Kosińska Marta    6,0
  71. Paradowska Magda    6,0
  72. Marczuk Rafał    5,9
  73. Bobel Ewelina    5,8
  74. Janiuk Emilia    5,7
  75. Polanowska   Ewa    5,7
  76. Wasak  Iwona    5,7
  77. Jopa Aneta    5,7
  78. Kukulska Magdalena    5,7
  79. Kolanecka Marta    5,6
  80. Maksim Monika    5,6
  81. Ścibura  Justyna    5,2


Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się w dniach 23 i 24 czerwca 2014 r.
Na dzień 23 czerwca 2014 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:

godz.   9:00

1. Basak Joanna
2.    Kopycinska Karolina
3.    Radomska Paulina
4.    Kiszka vel Kiszkowska Beata
5.    Krzyżanowski Wojciech
6.    Słomiński Piotr
7.    Grzyb – Lutchanah Magdalena
8.    Dubiel Małgorzata
9.    Niedźwiadek Marzena
10.  Ochal Przemysław

godz. 10:30 

1.    Wajda Magdalena
2.    Mazur-Wołyniec Ewelina
3.    Pasternak Ilona
4.    Polak Magdalena
5.    Stasieczek Karolina
6.    Wójcik Anita
7.    Wieczerzak Beata
8.    Gołębiowska Anna
9.    Radłowski Kamil
10.  Szczęsny Wojciech

godz.12:00
 
1.    Twardowska Dorota
2.    Adamczyk Agnieszka
3.    Michalec Małgorzata
4.    Sobieszek Maria
5.    Jakóbczyk Marcin
6.    Gazda Karolina
7.    Stępniak Sylwia
8.    Krysztofiuk  Paulina
9.    Olszewska Agnieszka
10.  Sawicka Katarzyna

godz. 13:30  


1.    Szczepańska- Lewandowska  Karolina
2.    Karwowska Ewelina
3.    Kozar Izabela
4.    Kosa Patrycja
5.    Siwiec Magdalena
6.    Rusak Agnieszka
7.    Turczyniak Beata
8.    Zwierz Mariusz
9.    Iwanicka Katarzyna
10.  Goluch Agnieszka

Na dzień 24 czerwca 2014 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:

godz. 9:00

1.    Zalewski Grzegorz
2.    Woźniak Elżbieta
3.    Hordziejewska Dorota
4.    Rutkowska  Natalia
5.    Łempicka Anna
6.    Syska Magdalena
7.    Bociąg Karolina
8.    Osuch Renata
9.    Syczewska Justyna
10.  Zdunek Joanna

godz. 10:30

1.    Żyśkiewicz Edyta
2.    Pałyga Katarzyna
3.    Bielak Marcin
4.    Komar Joanna
5.    Kowalski Łukasz
6.    Musińska Edyta
7.    Pałubska Kinga
8.    Grosman Marcin
9.    Syty Joanna
10.  Truty Anna

godz. 12:00

1.    Kotlińska Elżbieta
2.    Lis-Szczepaniak Katarzyna
3.    Tur Katarzyna
4.    Marszałek Kazimierz
5.    Czajkowski Wojciech
6.    Osidacz Natalia
7.    Smolińska-Bujak Ewelina
8.    Zentar Elżbieta
9.    Kociubiński Łukasz
10.   Kosińska Marta

godz. 13:30

1.    Paradowska Magda
2.    Marczuk Rafał
3.    Bobel Ewelina
4.    Janiuk Emilia
5.    Polanowska   Ewa
6.    Wasak  Iwona
7.    Jopa Aneta
8.    Kukulska Magdalena
9.    Kolanecka Marta
10.  Maksim Monika
11.  Ścibura  Justyna


Kandydatów proszę o zabranie dokumentu tożsamości.
Uprzejmie informuję, iż III etap konkursu odbędzie się w małej sali konferencyjnej im. sędziego Tadeusza Walewskiego w budynku Sądu Okręgowego w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 43 (stary budynek pokój nr 29).

 

Sekretarz  Komisji
Aleksandra Chomicka

specjalista ds. kadrowych
p.f. kierownika stażu


Lublin, dnia 11 czerwca  2014 roku


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Aleksandra Chomicka
Dokument zarchiwizował: Łukasz Głaz
Data wytworzenia informacji: 2014-06-11
Data udostępnienia informacji: 2014-06-11
Data zarchiwizowania informacji: 2014-07-02
 
Opis pliku:Komunikat ikona
Plik zamieścił:Zbigniew Wójcik
Plik wytworzył:Aleksandra Chomicka
Data wytworzenia informacji:2014-06-11
Data udostępnienia informacji:2014-06-11