Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 30 maja 2014 r.


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Dyrektora Sądu Okręgowego w Lublinie informuję, iż do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano następujących kandydatów:

1. Adamczyk Agnieszka
2. Barczyńska Ewa
3. Bartoszcze Edyta
4. Basak Joanna
5. Bielak Marcin
6. Bień Ludomir
7. Bobel Ewelina
8. Bociąg Karolina
9. Bogusławska Barbara
10. Brzozowska Agata
11. Chaber Rafał
12. Czajkowski Wojciech
13. Dubiel Joanna
14. Dubiel Małgorzata
15. Duda Grzegorz
16. Dziatko Magdalena
17. Gajewski Kamil
18. Gazda Karolina
19. Goluch Agnieszka
20. Gołębiowska Anna
21. Górka Piotr
22. Grosman Marcin
23. Grzegorczyk Milena
24. Grzyb-Lutchanah Magdalena
25. Hordziejewska Dorota
26. Iwanicka Katarzyna
27. Jakóbczyk Marcin
28. Janiuk Emilia
29. Jopa Aneta
30. Karwowska Ewelina
31. Kępka Tomasz
32. Kiszka vel Kiszkowska Beata
33. Kociubiński Łukasz
34. Kolanecka Marta
35. Komar Joanna
36. Kopycińska Karolina
37. Kosa Patrycja
38. Kosińska Marta
39. Kotlińska Elżbieta
40. Kowalski Łukasz
41. Kozar Izabela
42. Krawczyk Dorota
43. Kryk-Wszelak Monika
44. Krysztofiuk Paulina
45. Krzyżanowski Wojciech
46. Kukulska Magdalena
47. Kuźmicz Aleksandra
48. Lepionka Dominkia
49. Lis-Szczepaniak Katarzyna
50. Łempicka Anna
51. Maksim Monika
52. Marciszuk Paweł
53. Marczuk Rafał
54. Marszałek Kazimierz
55. Maziarczuk Piotr
56. Mazur-Wołyniec Ewelina
57. Mełgieś Ewelina
58. Michalec Małgorzata
59. Musińska Edyta
60. Niedźwiadek Marzena
61. Ochal Przemysław
62. Okrasińska Karolina
63. Olszewska Agnieszka
64. Osidacz Natalia
65. Osuch Renata
66. Padyjasek Iwona
67. Pałubska Kinga
68. Paradowska Magda
69. Pasternak Ilona
70. Polak Magdalena
71. Polanowska Ewa
72. Prokop Beata
73. Radłowski Kamil
74. Radomska Paulina
75. Różyło Magdalena
76. Rusak Agnieszka
77. Rutkowska Natalia
78. Samulak Anna Maria
79. Samulak Anna Aleksandra
80. Sawicka Katarzyna
81. Siwiec Magdalena
82. Skowronek Katarzyna
83. Słomiński Piotr
84. Smolińska-Bujak Ewelina
85. Sobieszek Maria
86. Stasieczek Karolina
87. Stepniak Sylwia
88. Syczewska Edyta
89. Syska Magdalena
90. Syty Joanna
91. Szczepańska Karolina
92. Szczęsny Wojciech
93. Ścibura Justyna
94. Tatara  Justyna
95. Truty Anna
96. Tur Katarzyna
97. Turczyniak Beata
98. Twardowska Dorota
99. Urbaś Mariusz
100. Wajda Magdalena
101. Wasak Iwona
102. Wieczerzak Beata
103. Woźniak Elżbieta
104. Wójcik Anita
105. Zalewski Grzegorz
106. Zdunek Joanna
107. Zentar Elżbieta
108. Zwierz Mariusz
109. Żyśkiewicz Edyta

Drugi etap Konkursu – praktyczny sprawdzian umiejętności - odbędzie się w dniu 10  czerwca  2014 r. w budynku Sądu Okręgowego przy ul. Krakowskie Przedmieście 43 w Lublinie w dużej Sali konferencyjnej – pok. Nr 3 (parter w starym budynku).

Praktycznemu sprawdzianowi umiejętności poddani zostaną niżej wymienieni kandydaci:

godz. 8:00
1. Adamczyk Agnieszka
2. Barczyńska Ewa
3. Bartoszcze Edyta
4. Basak Joanna
5. Bielak Marcin
6. Bień Ludomir
7. Bobel Ewelina
8. Bociąg Karolina
9. Bogusławska Barbara
10. Brzozowska Agata
11. Chaber Rafał
12. Czajkowski Wojciech
13. Dubiel Joanna
14. Dubiel Małgorzata
15. Duda Grzegorz
16. Dziatko Magdalena
17. Gajewski Kamil
18. Gazda Karolina
19. Goluch Agnieszka
20. Gołębiowska Anna

godz. 8.45
1. Górka Piotr
2. Grosman Marcin
3. Grzegorczyk Milena
4. Grzyb-Lutchanah Magdalena
5. Hordziejewska Dorota
6. Iwanicka Katarzyna
7. Jakóbczyk Marcin
8. Janiuk Emilia
9. Jopa Aneta
10. Karwowska Ewelina
11. Kępka Tomasz
12. Kiszka vel Kiszkowska Beata
13. Kociubiński Łukasz
14. Kolanecka Marta
15. Komar  Joanna
16. Kopycińska Karolina
17. Kosa  Patrycja
18. Kosińska Marta
19. Kotlińska Elżbieta
20. Kowalski Łukasz

godz. 09.30
1. Kozar Izabela
2. Krawczyk Dorota
3. Kryk-Wszelak Monika
4. Krysztofiuk Paulina
5. Krzyżanowski Wojciech
6. Kukulska Magdalena
7. Kuźmicz Aleksandra
8. Lepionka Dominkia
9. Lis-Szczepaniak Katarzyna
10. Łempicka Anna
11. Maksim Monika
12. Marciszuk Paweł
13. Marczuk Rafał
14. Marszałek Kazimierz
15. Maziarczuk Piotr
16. Mazur-Wołyniec Ewelina
17. Mełgieś Ewelina
18. Michalec Małgorzata
19. Musińska Edyta
20. Niedźwiadek Marzena

godz. 10.15
1. Ochal Przemysław
2. Okrasińska Karolina
3. Olszewska Agnieszka
4. Osidacz Natalia
5. Osuch Renata
6. Padyjasek Iwona
7. Pałubska Kinga
8. Paradowska Magda
9. Pasternak Ilona
10. Polak Magdalena
11. Polanowska Ewa
12. Prokop Beata
13. Radłowski Kamil
14. Radomska Paulina
15. Różyło Magdalena
16. Rusak Agnieszka
17. Rutkowska Natalia
18. Samulak Anna Maria
19. Samulak Anna Aleksandra
20. Sawicka Katarzyna

godz. 11.00
1. Siwiec Magdalena
2. Skowronek Katarzyna
3. Słomiński Piotr
4. Smolińska-Bujak Ewelina
5. Sobieszek Maria
6. Stasieczek Karolina
7. Stepniak Sylwia
8. Syczewska Edyta
9. Syska Magdalena
10. Syty Joanna
11. Szczepańska Karolina
12. Szczęsny Wojciech
13. Ścibura Justyna
14. Tatara  Justyna
15. Truty Anna
16. Tur Katarzyna
17. Turczyniak Beata
18. Twardowska Dorota
19. Urbaś Mariusz
20. Wajda Magdalena


godz. 11.45

1. Wasak Iwona
2. Wieczerzak Beata
3. Woźniak Elżbieta
4. Wójcik Anita
5. Zalewski Grzegorz
6. Zdunek Joanna
7. Zentar Elżbieta
8. Zwierz Mariusz
9. Żyśkiewicz Edyta

Na praktyczny sprawdzian zapraszam osoby wymienione na liście - (proszę o zabranie dokumentu tożsamości).



Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Aleksandra Chomicka
Dokument zarchiwizował: Łukasz Głaz
Data wytworzenia informacji: 2014-05-30
Data udostępnienia informacji: 2014-05-30
Data zarchiwizowania informacji: 2014-07-02
 
Opis pliku:Komunikat ikona
Plik zamieścił:Zbigniew Wójcik
Plik wytworzył:Aleksandra Chomicka
Data wytworzenia informacji:2014-05-30
Data udostępnienia informacji:2014-05-30