Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji do przeprowadzenia konkursu na zastępstwo pracownika/urzędnika w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 18 lutego 2014 r.


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej powołanej przez Dyrektora Sądu Okręgowego w Lublinie do przeprowadzenia konkursu na zastępstwo pracowni-ka/urzędnika w Sądzie Okręgowym w Lublinie uprzejmie informuję, iż do trzeciego etapu konkursu zakwalifikowane zostały osoby, które uzyskały co najmniej osiem i więcej punktów z przebiegu drugiego etapu.
Kandydaci uszeregowani zostali alfabetycznie ( z podaną liczbą uzyskanych punktów za drugi etap):

1.    Anasiewicz Aleksandra     9,75
2.    Bernaciak Mateusz        12,75
3.    Bielak Marcin                12,5
4.    Borecki Piotr                 11,5
5.    Danielak Katarzyna       10
6.    Filipczuk Magdalena      14
7.    Fiut Michał                    11
8.    Florek Sylwia                 11,5
9.    Gruba Ewelina Monika     10
10.    Gryglicka Katarzyna        9
11.    Grzegorczyk Milena        9,25
12.    Kamińska Monika          8,5
13.    Karasek Marcin             14,5
14.    Kardyka Małgorzata      13
15.    Kłysiak Magdalena        11
16.    Kolanecki Michał           14
17.    Komar Joanna              10
18.    Kotlińska Elżbieta         13,5
19.    Kozar Izabela              12
20.    Krawczyk Dorota            9,25
21.    Krupa Paweł                11,5
22.    Kryk-Wszelak Monika     8
23.    Krzyżanowski Wojciech  15
24.    Kudła Justyna              11
25.    Marszałek Kazimierz    12
26.    Maziarczuk Sylwia        13
27.    Mełgieś Ewelina           12,25
28.    Michajłow Katarzyna     13,5
29.    Michalska Iwona          14
30.    Miszczak Michał             9,5
31.    Musińska Edyta           10,25
32.    Nakonieczna Aneta      12,75
33.    Olszewski Grzegorz       9
34.    Osoliniec Agata           14
35.    Pasternak Ilona          15
36.    Pawelec Monika            9,5
37.    Pawelec-Wojtal Justyn  12
38.    Pieniak Anna                8,25
39.    Podolska Marta           13,5
40.    Reja Natalia                10,5
41.    Rezmer Beata             13,5
42.    Rutkowska Natalia       14
43.    Salewicz Magdalena     15
44.    Skałecka Joanna           9,75
45.    Skorek Katarzyna        12,5
46.    Strzelecka Joanna       10,5
47.    Szczęsny Wojciech       13,25
48.    Śledź Konrad              12
49.    Tarkowska Ewa            10
50.    Urban Anna                10,5
51.    Wajda Magdalena       14,5
52.    Wiatrowska-Pycka Katarzyna    8,5
53.    Wojdanowska Agata      8,5
54.    Woźniak Elżbieta          9,75
55.    Wójcik Anita                 9,25
56.    Zając Monika              13,5
57.    Ziarkiewicz Kinga         11

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się w dniu 24 lutego 2014 r.
Na dzień 24 lutego 2014 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:

godz.   8.00
1.    Anasiewicz Aleksandra   
2.    Bernaciak Mateusz       
3.    Bielak Marcin   
4.    Borecki Piotr           
5.    Danielak Katarzyna   
6.    Filipczuk Magdalena   
7.    Fiut Michał       
8.    Florek Sylwia           
9.    Gruba Ewelina Monika
10.    Gryglicka Katarzyna       

godz. 9.00 
1.    Grzegorczyk Milena       
2.    Kamińska Monika       
3.    Karasek Marcin       
4.    Kardyka Małgorzata   
5.    Kłysiak Magdalena   
6.    Kolanecki Michał       
7.    Komar Joanna       
8.    Kotlińska Elżbieta       
9.    Kozar Izabela           
10.    Krawczyk Dorota       

godz. 10.00  
1.    Krupa Paweł           
2.    Kryk-Wszelak Monika   
3.    Krzyżanowski Wojciech   
4.    Kudła Justyna       
5.    Marszałek Kazimierz   
6.    Maziarczuk Sylwia       
7.    Mełgieś Ewelina       
8.    Michajłow Katarzyna   
9.    Michalska Iwona       
10.    Miszczak Michał       

godz. 11.00
1.     Musińska Edyta       
2.    Nakonieczna Aneta       
3.    Olszewski Grzegorz       
4.    Osoliniec Agata       
5.    Pasternak Ilona       
6.    Pawelec Monika       
7.    Pawelec-Wojtal Justyna   
8.    Pieniak Anna           
9.    Podolska Marta       
10.    Reja Natalia           

godz. 12.00
1.    Rezmer Beata       
2.    Rutkowska Natalia       
3.    Salewicz Magdalena       
4.    Skałecka Joanna       
5.    Skorek Katarzyna       
6.    Strzelecka Joanna       
7.    Szczęsny Wojciech       
8.    Śledź Konrad           
9.    Tarkowska Ewa       
10.    Urban Anna           

godz. 13.00
1.    Wajda Magdalena       
2.    Wiatrowska-Pycka Katarzyna   
3.    Wojdanowska Agata       
4.    Woźniak Elżbieta       
5.    Wójcik Anita           
6.    Zając Monika           
7.    Ziarkiewicz Kinga       

Kandydatów proszę o zabranie dokumentu tożsamości.   


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Agnieszka Bogacz
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2014-02-18
Data udostępnienia informacji: 2014-02-18
Data zarchiwizowania informacji: 2014-05-13