Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji do przeprowadzenia konkursu na zastępstwo pracownika/urzędnika w Sądzie Okręgowym w Lublinie


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na zastępstwo pracownika/urzędnika w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Dyrektora Sądu Okręgowego w Lublinie informuję,  iż do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano następujących kandydatów:

1.    Anasiewicz Aleksandra
2.    Anasiewicz Magdalena
3.    Bernaciak Mateusz
4.    Bidas-Smaga Renata
5.    Bielak Marcin
6.    Błaziak Katarzyna
7.    Błaziak Monika
8.    Borecki Piotr
9.    Bylina Anna
10.    Chaber Rafał
11.    Czyżewska Anna
12.    Danielak Katarzyna
13.    Dążałowicz Marcin
14.    Doraczyńska Katarzyna
15.    Doraczyński Paweł
16.    Dubiel Joanna
17.    Filipczuk Magdalena
18.    Fiut Michał
19.    Florek Sylwia
20.    Frąk Joanna
21.    Golec Aneta
22.    Gołębiowska Maria
23.    Gruba Ewelina Monika
24.    Gryglicka Katarzyna
25.    Grzegorczyk Milena
26.    Kamińska Monika
27.    Kania Małgorzata
28.    Karasek Marcin
29.    Kardyka Małgorzata
30.    Kluz Aneta
31.    Kluz Teresa
32.    Kłysiak Magdalena
33.    Kolanecki Michał
34.    Komar Joanna
35.    Kotlińska Elżbieta
36.    Kozar Izabela
37.    Krawczyk Dorota
38.    Krupa Paweł
39.    Kryk-Wszelak Monika
40.    Krzyżanowski Wojciech
41.    Kudła Justyna
42.    Leśniewska Sylwia
43.    Litwin Kamil
44.    Lodowska-Zawadzka Małgorzata
45.    Marszałek Kazimierz
46.    Maziarczuk Sylwia
47.    Mazur Maciej
48.    Mełgieś Ewelina
49.    Michajłow Katarzyna
50.    Michalska Iwona
51.    Miszczak Michał
52.    Musińska Edyta
53.    Nakonieczna Aneta
54.    Olszewski Grzegorz
55.    Osoliniec Agata
56.    Pasternak Ilona
57.    Pawelec Monika
58.    Pawelec-Wojtal Justyna
59.    Pieniak Anna
60.    Pietraś Beata
61.    Podolska Marta
62.    Pożarowszczyk Anna
63.    Reja Natalia
64.    Remigrońska Anna
65.    Rezmer Beata
66.    Rożek Monika
67.    Rutkowska Natalia
68.    Rutkowski Michał
69.    Salewicz Magdalena
70.    Skałecka Joanna
71.    Skorek Katarzyna
72.    Smolnicka Karolina
73.    Sołtan Marta
74.    Stachula Sylwia
75.    Stankiewicz Barbara
76.    Strzelecka Joanna
77.    Szczęsny Wojciech
78.    Śledź Konrad
79.    Tarkowska Ewa
80.    Toporowska Sylwia
81.    Urban Anna
82.    Urbaś Mariusz
83.    Wajda Magdalena
84.    Wąchała Andrzej
85.    Wiatrowska-Pycka Katarzyna
86.    Wierzchoń Katarzyna
87.    Włodarczyk Elżbieta
88.    Wojdanowska Agata
89.    Woźniak Beata
90.    Woźniak Elżbieta
91.    Wójcik Anita
92.    Wójcik Patrycja
93.    Zając Monika
94.    Ziarkiewicz Kinga
95.    Żyśkiewicz Edyta

Drugi etap Konkursu – praktyczny sprawdzian umiejętności - odbędzie się w dniach 17 i 18 lutego 2014 r. w budynku Sądu Okręgowego przy ul. Krakowskie Przedmieście 43 w Lublinie w dużej Sali konferencyjnej – pok. Nr 3 (parter w starym budynku).

W dniu 17 lutego 2014 r. (godz. 8.30) praktycznemu sprawdzianowi umiejętności poddani zostaną niżej wymienieni kandydaci:

godz. 8.30
1.    Anasiewicz Aleksandra
2.    Anasiewicz Magdalena
3.    Bernaciak Mateusz
4.    Bidas-Smaga Renata
5.    Bielak Marcin
6.    Błaziak Katarzyna
7.    Błaziak Monika
8.    Borecki Piotr
9.    Bylina Anna
10.    Chaber Rafał

godz. 9.30
1.    Czyżewska Anna
2.    Danielak Katarzyna
3.    Dążałowicz Marcin
4.    Doraczyńska Katarzyna
5.    Doraczyński Paweł
6.    Dubiel Joanna
7.    Filipczuk Magdalena
8.    Fiut Michał
9.    Florek Sylwia
10.    Frąk Joanna

godz. 10.30
1.    Golec Aneta
2.    Gołębiowska Maria
3.    Gruba Ewelina Monika
4.    Gryglicka Katarzyna
5.    Grzegorczyk Milena
6.    Kamińska Monika
7.    Kania Małgorzata
8.    Karasek Marcin
9.    Kardyka Małgorzata
10.    Kluz Aneta

godz. 11.30
1.    Kluz Teresa
2.    Kłysiak Magdalena
3.    Kolanecki Michał
4.    Komar Joanna
5.    Kotlińska Elżbieta
6.    Kozar Izabela
7.    Krawczyk Dorota
8.    Krupa Paweł
9.    Kryk-Wszelak Monika
10.    Krzyżanowski Wojciech

godz. 12.30
1.    Kudła Justyna
2.    Leśniewska Sylwia
3.    Litwin Kamil
4.    Lodowska-Zawadzka Małgorzata
5.    Marszałek Kazimierz
6.    Maziarczuk Sylwia
7.    Mazur Maciej
8.    Mełgieś Ewelina
9.    Michajłow Katarzyna
10.    Michalska Iwona


W dniu 18 lutego 2014 r. (godz. 8.00) praktycznemu sprawdzianowi umiejętności poddani zostaną niżej wymienieni kandydaci:

godz. 8.00
1.    Miszczak Michał
2.    Musińska Edyta
3.    Nakonieczna Aneta
4.    Olszewski Grzegorz
5.    Osoliniec Agata
6.    Pasternak Ilona
7.    Pawelec Monika
8.    Pawelec-Wojtal Justyna
9.    Pieniak Anna
10.    Pietraś Beata

godz. 9.00
1.    Podolska Marta
2.    Pożarowszczyk Anna
3.    Reja Natalia
4.    Remigrońska Anna
5.    Rezmer Beata
6.    Rożek Monika
7.    Rutkowska Natalia
8.    Rutkowski Michał
9.    Salewicz Magdalena
10.    Skałecka Joanna

godz. 10.00
1.    Skorek Katarzyna
2.    Smolnicka Karolina
3.    Sołtan Marta
4.    Stachula Sylwia
5.    Stankiewicz Barbara
6.    Strzelecka Joanna
7.    Szczęsny Wojciech
8.    Śledź Konrad
9.    Tarkowska Ewa
10.    Toporowska Sylwia

godz. 11.00
1.    Urban Anna
2.    Urbaś Mariusz
3.    Wajda Magdalena
4.    Wąchała Andrzej
5.    Wiatrowska-Pycka Katarzyna
6.    Wierzchoń Katarzyna
7.    Włodarczyk Elżbieta
8.    Wojdanowska Agata
9.    Woźniak Beata
10.    Woźniak Elżbieta


godz. 12.00
1.    Wójcik Anita
2.    Wójcik Patrycja
3.    Zając Monika
4.    Ziarkiewicz Kinga
5.    Żyśkiewicz Edyta

Na praktyczny sprawdzian zapraszam osoby wymienione na liście - (proszę o zabranie dokumentu tożsamości).





Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Agnieszka Bogacz
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2014-02-05
Data udostępnienia informacji: 2014-02-05
Data zarchiwizowania informacji: 2014-05-13