Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy – stażysta w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 8 kwietnia 2013 r.


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie informuję,  iż do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano następujących kandydatów:

  1. Adamski Paweł
  2. Aleksandrowicz – Sikorska Tatiana
  3. Augustynowicz Bartłomiej
  4. Bakanacz – Niedźwiadek Magdalena
  5. Basiak Katarzyna
  6. Bielak Karolina
  7. Błachowska Renata
  8. Bogusławska Barbara
  9. Bogusz Katarzyna
  10. Bogusz Izabela
  11. Cioczek Emilia
  12. Chmura Joanna
  13. Choińska Ewa
  14. Dadacz Justyna
  15. Dąbkowski Marcin
  16. Dębski Michał
  17. Domoń Bożena
  18. Drop Magdalena
  19. Dubiel Małgorzata
  20. Dzikoń Wioleta
  21. Filipczuk Magdalena
  22. Florek Sylwia
  23. Furmanowska Katarzyna
  24. Furtak Sylwia
  25. Garbala Joanna
  26. Gazda Karolina
  27. Gąsior Magdalena
  28. Gębala Magdalena
  29. Głowacz Ewelina
  30. Gniada Katarzyna
  31. Goluch Agnieszka
  32. Grochowska Magdalena
  33. Góralski Tomasz
  34. Hordziejewska Dorota
  35. Jaksim Katarzyna
  36. Jelińska Angelika
  37. Kasprzak Elżbieta
  38. Kaziuk Agnieszka
  39. Kępka Paweł
  40. Kicińska Agnieszka
  41. Kopycińska Ewa
  42. Kot Ewelina
  43. Kot Magdalena
  44. Kowalczyk Marcin
  45. Krzemińska Magdalena
  46. Kożuch Dorota
  47. Kryczka Urszula
  48. Kukulska Magdalena
  49. Kuna – Kowalczyk Olga
  50. Kurzepa Izabela
  51. Kurylcio – Dziekanowska Iwona
  52. Kwietniewska Emilia
  53. Lisica Patrycja
  54. Lisińska Agnieszka
  55. Łukasik Łucja
  56. Łukasik Katarzyna
  57. Łaszczewska Monika
  58. Maj Maria
  59. Malena Joanna
  60. Marzenowska Karolina
  61. Maziarz Krystian
  62. Michalska Iwona
  63. Mołdoch Adam
  64. Murawiecka Grażyna
  65. Niezbecka Dominika
  66. Ochal Przemysław
  67. Oniszczuk Marcin
  68. Opałka Anna
  69. Osuch Renata
  70. Orłowska Anna
  71. Orzeł Małgorzata
  72. Ożóg Izabela
  73. Pałubska Kinga
  74. Papierz Agnieszka
  75. Pawłowska Małgorzata
  76. Pętlicki Wojciech
  77. Piejko Przemysław
  78. Polak Katarzyna
  79. Poliszuk Jakub
  80. Prokop Beata
  81. Prokop Agnieszka
  82. Proskura Anna
  83. Postawski Andrzej
  84. Purc Małgorzata
  85. Radomska Agnieszka
  86. Rogucka Barbara
  87. Saj Katarzyna
  88. Sala Tomasz
  89. Samorek Justyna
  90. Sidor Agnieszka
  91. Smolińska Edyta
  92. Smyl – Pokarowska Joanna
  93. Sobieszek Maria
  94. Sosnowska Anna
  95. Stasieczek Karolina
  96. Stodulska Katarzyna
  97. Syska Magdalena
  98. Szczepanik Magdalena
  99. Szczepańska – Lewandowska Karolina
  100. Szczęsny Wojciech
  101. Szewczyk Magdalena
  102. Szymanek - Mazur Iwona
  103. Trojanowska Anna
  104. Twardowska Dorota
  105. Wiatrowska Ewelina
  106. Wasilewska Agata
  107. Werpachowska – Czuchryta Joanna
  108. Wieczerzak Beata
  109. Winiarczyk Agnieszka
  110. Winiarska Irmina
  111. Wiśniewska Katarzyna
  112. Woźniak Elżbieta
  113. Woźniak Monika
  114. Wróblewska Anna
  115. Zabielska Katarzyna
  116. Zalewski Grzegorz
  117. Zarzeczna - Bartoszek Anna
  118. Zbita Monika
  119. Zentar Elżbieta
  120. Złomańczuk Marzena


Drugi etap Konkursu – praktyczny sprawdzian umiejętności odbędzie się w dniach 16 i 17 kwietnia 2013 r. od godziny 9.00 w budynku Sądu Okręgowego przy ul. Krakowskie Przedmieście 43 w Lublinie w dużej Sali konferencyjnej – pok. Nr 3 (parter w starym budynku).
Część praktyczna przeprowadzona zostanie w oparciu o system operacyjny Windows 7 Professional, oraz edytor tekstu Microsoft Word 2010.


W dniu 16 kwietnia 2013 r. praktycznemu sprawdzianowi umiejętności poddani zostaną niżej wymienieni kandydaci:

godz. 9.00

  1. Adamski Paweł
  2. Aleksandrowicz – Sikorska Tatiana
  3. Augustynowicz Bartłomiej
  4. Bakanacz-Niedźwiadek Magdalena
  5. Basiak Katarzyna
  6. Bielak Karolina
  7. Błachowska Renata
  8. Bogusławska Barbara
  9. Bogusz Katarzyna
  10. Bogusz Izabela


godz. 10.00

  1. Cioczek Emilia
  2. Chmura Joanna
  3. Choińska Ewa
  4. Dadacz Justyna
  5. Dąbkowski Marcin
  6. Dębski Michał
  7. Domoń Bożena
  8. Drop Magdalena
  9. Dubiel Małgorzata
  10. Dzikoń Wioleta


godz. 11.00

  1. Filipczuk Magdalena
  2. Florek Sylwia
  3. Furmanowska Katarzyna
  4. Furtak Sylwia
  5. Garbala Joanna
  6. Gazda Karolina
  7. Gąsior Magdalena
  8. Gębala Magdalena
  9. Głowacz Ewelina
  10. Gniada Katarzyna


godz. 12.00

  1. Goluch Agnieszka
  2. Grochowska Magdalena
  3. Góralski Tomasz
  4. Hordziejewska Dorota
  5. Jaksim Katarzyna
  6. Jelińska Angelika
  7. Kasprzak Elżbieta
  8. Kaziuk Agnieszka
  9. Kępka Paweł
  10. Kicińska Agnieszka


godz. 13.00

  1. Kopycińska Ewa
  2. Kot Ewelina
  3. Kot Magdalena
  4. Kowalczyk Marcin
  5. Krzemińska Magdalena
  6. Kożuch Dorota
  7. Kryczka Urszula
  8. Kukulska Magdalena
  9. Kuna – Kowalczyk Olga
  10. Kurzepa Izabela


godz. 14.00

  1. Kurylcio – Dziekanowska Iwona
  2. Kwietniewska Emilia
  3. Lisica Patrycja
  4. Lisińska Agnieszka
  5. Łukasik Łucja
  6. Łukasik Katarzyna
  7. Łaszczewska Monika
  8. Maj Maria
  9. Malena Joanna
  10. Marzenowska Karolina


W dniu 17 kwietnia 2013 r. praktycznemu sprawdzianowi umiejętności poddani zostaną niżej wymienieni kandydaci:

godz. 9.00

  1. Maziarz Krystian
  2. Michalska Iwona
  3. Mołdoch Adam
  4. Murawiecka Grażyna
  5. Niezbecka Dominika
  6. Ochal Przemysław
  7. Oniszczuk Marcin
  8. Opałka Anna
  9. Osuch Renata
  10. Orłowska Anna


godz. 10.00

  1. Orzeł Małgorzata
  2. Ożóg Izabela
  3. Pałubska Kinga
  4. Papierz Agnieszka
  5. Pawłowska Małgorzata
  6. Pętlicki Wojciech
  7. Piejko Przemysław
  8. Polak Katarzyna
  9. Poliszuk Jakub
  10. Prokop Beata


godz. 11.00

  1. Prokop Agnieszka
  2. Proskura Anna
  3. Postawski Andrzej
  4. Purc Małgorzata
  5. Radomska Agnieszka
  6. Rogucka Barbara
  7. Saj Katarzyna
  8. Sala Tomasz
  9. Samorek Justyna
  10. Sidor Agnieszka


godz. 12.00

  1. Smolińska Edyta
  2. Smyl – Pokarowska Joanna
  3. Sobieszek Maria
  4. Sosnowska Anna
  5. Stasieczek Karolina
  6. Stodulska Katarzyna
  7. Syska Magdalena
  8. Szczepanik Magdalena
  9. Szczepańska – Lewandowska Karolina
  10. Szczęsny Wojciech


godz. 13.00

  1. Szewczyk Magdalena
  2. Szymanek - Mazur Iwona
  3. Trojanowska Anna
  4. Twardowska Dorota
  5. Wiatrowska Ewelina
  6. Wasilewska Agata
  7. Werpachowska – Czuchryta Joanna
  8. Wieczerzak Beata
  9. Winiarczyk Agnieszka
  10. Winiarska Irmina


godz. 14.00

  1. Wiśniewska Katarzyna
  2. Woźniak Elżbieta
  3. Woźniak Monika
  4. Wróblewska Anna
  5. Zabielska Katarzyna
  6. Zalewski Grzegorz
  7. Zarzeczna - Bartoszek Anna
  8. Zbita Monika
  9. Zentar Elżbieta
  10. Złomańczuk Marzena


Na praktyczny sprawdzian zapraszam osoby wymienione na liście (proszę o zabranie dokumentu tożsamości).


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Agnieszka Bogacz
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2013-04-08
Data udostępnienia informacji: 2013-04-08
Data zarchiwizowania informacji: 2014-01-07