Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat Sekretarza Komisji do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie z dnia 18 kwietnia 2013 r.


Z upoważnienia Przewodniczącego Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie powołanej przez Dyrektora Sądu Okręgowego w Lublinie uprzejmie informuję, iż do trzeciego etapu konkursu zakwalifikowane zostały osoby, które uzyskały co najmniej pięć punktów i więcej.

Kandydaci uszeregowani w porządku malejącym:

  1. Augustynowicz Bartłomiej    9,4
  2. Sala Tomasz    9,05
  3. Twardowska Dorota    8,95
  4. Marzenowska Karolina    8,2
  5. Gazda Karolina    8,15
  6. Filipczuk Magdalena    8,0
  7. Kot Magdalena    8,0
  8. Kuna – Kowalczyk Olga    8,0
  9. Purc Małgorzata    8,0
  10. Sobieszek Maria    8,0
  11. Głowacz Ewelina    7,8
  12. Łukasik Katarzyna    7,8
  13. Pałubska Kinga    7,75
  14. Polak Katarzyna    7,7
  15. Stasieczek Karolina    7,7
  16. Zabielska Katarzyna    7,7
  17. Malena Joanna    7,55
  18. Kot Ewelina    7,5
  19. Orzeł Małgorzata    7,5
  20. Lisica Patrycja    7,45
  21. Kasprzak Elżbieta    7,4
  22. Wiśniewska Katarzyna    7,4
  23. Dubiel Małgorzata    7,35
  24. Oniszczuk Marcin    7,35
  25. Opałka Anna    7,25
  26. Bielak Karolina    7,1
  27. Murawiecka Grażyna    7,1
  28. Samonek Justyna    7,1
  29. Kaziuk Agnieszka    7,05
  30. Dąbkowski Marcin    6,95
  31. Niezbecka Dominika    6,95
  32. Szewczyk Magdalena    6,95
  33. Michalska Iwona    6,9
  34. Szczepanik Magdalena    6,9
  35. Dębski Michał    6,85
  36. Bogusz Katarzyna    6,8
  37. Wieczerzak Beata    6,7
  38. Furmanowska Katarzyna    6,65
  39. Gniada Katarzyna    6,65
  40. Sosnowska Anna    6,65
  41. Winiarczyk Agnieszka    6,65
  42. Maziarz Krystian    6,6
  43. Winiarska Irmina    6,6
  44. Saj Katarzyna    6,5
  45. Zentar Elżbieta    6,5
  46. Mołdoch Adam    6,45
  47. Ochal Przemysław    6,4
  48. Pawłowska Małgorzata    6,4
  49. Zarzeczna - Bartoszek Anna    6,4
  50. Basiak Katarzyna    6,3
  51. Hordziejewska Dorota    6,3
  52. Werpachowska – Czuchryta Joanna    6,3
  53. Wiatrowska Ewelina    6,3
  54. Orłowska Anna    6,25
  55. Papierz Agnieszka    6,2
  56. Zbita Monika    6,15
  57. Aleksandrowicz – Sikorska Tatiana    6,1
  58. Kurylcio – Dziekanowska Iwona    6,1
  59. Ożóg Izabela    6,05
  60. Kępka Paweł    5,8
  61. Pętlicki Wojciech    5,8
  62. Woźniak Elżbieta    5,55
  63. Szczepańska – Lewandowska Karolina    5,5
  64. Zalewski Grzegorz    5,45
  65. Florek Sylwia    5,4
  66. Kurzepa Izabela    5,25
  67. Bakanacz – Niedźwiadek Magdalena    5,2
  68. Bogusławska Barbara    5,15
  69. Goluch Agnieszka    5,15
  70. Krzemińska Magdalena    5,1
  71. Góralski Tomasz    5,05
  72. Łukasik Łucja    5,05
  73. Maj Maria    5,05
  74. Błachowska Renata    5,0
  75. Prokop Beata    5,0


Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się w dniach 29 i 30 kwietnia 2013 r.
Na dzień 29  kwietnia 2013 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:


godz.   9.00

  1. Augustynowicz Bartłomiej
  2. Sala Tomasz
  3. Twardowska Dorota
  4. Marzenowska Karolina
  5. Gazda Karolina
  6. Filipczuk Magdalena
  7. Kot Magdalena
  8. Kuna – Kowalczyk Olga
  9. Purc Małgorzata
  10. Sobieszek Maria

godz. 10.30 

  1. Głowacz Ewelina
  2. Łukasik Katarzyna
  3. Pałubska Kinga
  4. Polak Katarzyna
  5. Stasieczek Karolina
  6. Zabielska Katarzyna
  7. Malena Joanna
  8. Kot Ewelina
  9. Orzeł Małgorzata
  10. Lisica Patrycja

godz.12.00 

  1. Kasprzak Elżbieta
  2. Wiśniewska Katarzyna
  3. Dubiel Małgorzata
  4. Oniszczuk Marcin
  5. Opałka Anna
  6. Bielak Karolina
  7. Murawiecka Grażyna
  8. Samonek Justyna
  9. Kaziuk Agnieszka
  10. Dąbkowski Marcin   

godz. 13.30  

  1. Niezbecka Dominika
  2. Szewczyk Magdalena
  3. Michalska Iwona
  4. Szczepanik Magdalena
  5. Dębski Michał
  6. Bogusz Katarzyna
  7. Wieczerzak Beata
  8. Furmanowska Katarzyna


Na dzień 30 kwietnia 2013 r. zapraszamy niżej wskazane osoby:

godz. 9.00   

  1. Gniada Katarzyna
  2. Sosnowska Anna
  3. Winiarczyk Agnieszka
  4. Maziarz Krystian
  5. Winiarska Irmina
  6. Saj Katarzyna
  7. Zentar Elżbieta
  8. Mołdoch Adam
  9. Ochal Przemysław
  10. Pawłowska Małgorzata

godz. 10.30

  1. Zarzeczna - Bartoszek Anna
  2. Basiak Katarzyna
  3. Hordziejewska Dorota
  4. Werpachowska – Czuchryta Joanna
  5. Wiatrowska Ewelina
  6. Orłowska Anna
  7. Papierz Agnieszka
  8. Zbita Monika
  9. Aleksandrowicz – Sikorska Tatiana
  10. Kurylcio – Dziekanowska Iwona

godz. 12.00

  1. Ożóg Izabela
  2. Kępka Paweł
  3. Pętlicki Wojciech
  4. Woźniak Elżbieta
  5. Szczepańska – Lewandowska Karolina
  6. Zalewski Grzegorz
  7. Florek Sylwia
  8. Kurzepa Izabela
  9. Bakanacz – Niedźwiadek Magdalena
  10. Bogusławska Barbara

godz. 13.30

  1. Goluch Agnieszka
  2. Krzemińska Magdalena
  3. Góralski Tomasz
  4. Łukasik Łucja
  5. Maj Maria
  6. Błachowska Renata
  7. Prokop Beata


III etap konkursu odbędzie się w dniach 29 i 30 kwietnia 2013 roku w małej sali konferencyjnej im. sędziego Tadeusza Walewskiego w budynku Sądu Okręgowego w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 43 (stary budynek pokój nr 29).
Kandydatów proszę o zabranie dokumentu tożsamości.


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Agnieszka Bogacz
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2013-04-18
Data udostępnienia informacji: 2013-04-18
Data zarchiwizowania informacji: 2014-01-07