Sąd Okręgowy w Lublinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Komunikat z dnia 8 sierpnia 2013 r. Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie po przeprowadzonym konkursie na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Lublinie


W dniu 7 sierpnia 2013 r. do konkursu na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Lublinie przystąpiło 60 kandydatów:

  1. Banasiak Paweł
  2. Bąbaś Marcin
  3. Białek Karolina
  4. Bobel Katarzyna
  5. Chomiarczuk Monika
  6. Chorąży Agata
  7. Domański Tomasz
  8. Dziwulska Natalia
  9. Frankowski Łukasz
  10. Frączkiewicz Aleksandra
  11. Garbacka Olga
  12. Gawrońska Anna
  13. Gizal – Szukało Anna
  14. Jabłońska Agnieszka
  15. Jarecki Marcin
  16. Jaroszyńska Agnieszka
  17. Kamienobrodzki Piotr
  18. Kocka Magdalena
  19. Koperska Magdalena
  20. Kotlińska Elżbieta
  21. Kozaczuk – Furtak Katarzyna
  22. Krauze Agnieszka
  23. Kupis Aleksandra
  24. Listoś Anita
  25. Łyczek Agnieszka
  26. Majewski Jarosław
  27. Malena Joanna
  28. Małolepsza Katarzyna
  29. Marczak Monika
  30. Maziarczuk Sylwia
  31. Szczęsny Wojciech
  32. Nejbert – Stępniak Dagmara
  33. Nowak Aleksandra
  34. Obłoza Miłosz
  35. Paczuska Paulina
  36. Pakulska Beata
  37. Papierz Agnieszka
  38. Pętlicki Wojciech
  39. Podgórska Joanna
  40. Prokop Katarzyna
  41. Radoniewicz Filip
  42. Sawicka Joanna
  43. Siedlanowska Małgorzata
  44. Sienkiewicz Maciej
  45. Smagacz Beata
  46. Smagacz Kamil
  47. Stępniak Maciej
  48. Styk Jarosław
  49. Sudoł Agnieszka
  50. Szafrańska Barbara
  51. Szałapska Małgorzata
  52. Szewczyk Joanna
  53. Szustalik Piotr
  54. Ślipek Justyna
  55. Terlecka Anna
  56. Tubis Justyna
  57. Uchman Justyna
  58. Weremczuk Wojciech
  59. Zarzycki Krzysztof
  60. Zieńczuk Bartłomiej

Po przeprowadzeniu egzaminu i sprawdzeniu prac konkursowych w części obejmującej testy Komisja Konkursowa stwierdziła, iż 19 osób uzyskało wyniki poniżej 28 punktów.
Są to:

  1. Chorąży Agata             
  2. Dziwulska Natalia         
  3. Jabłońska Agnieszka        
  4. Jarecki Marcin         
  5. Jaroszyńska Agnieszka         
  6. Kocka Magdalena             
  7. Koperska Magdalena         
  8. Kotlińska Elżbieta         
  9. Kozaczuk – Furtak Katarzyna     
  10. Krauze Agnieszka             
  11. Listoś Anita              
  12. Nejbert – Stępniak Dagmara     
  13. Papierz Agnieszka             
  14. Prokop Katarzyna             
  15. Siedlanowska Małgorzata         
  16. Sienkiewicz Maciej             
  17. Szałapska Małgorzata         
  18. Szczęsny Wojciech         
  19. Szewczyk Joanna             

Po sprawdzeniu prac konkursowych pozostałych kandydatów, komisja stwierdziła, iż kandydaci uzyskali następujące wyniki (łącznie oraz z rozbiciem na test, kazus cywilny i karny):

  1. Banasiak Paweł - 40 (33 + 3 + 4)
  2. Bąbaś Marcin - 44 (35 + 4 + 5)
  3. Białek Karolina - 34 (29 + 3 + 2)
  4. Bobel Katarzyna - 32 (29 + 3 + 0)
  5. Chomiarczuk Monika - 32 (29 + 3 + 0)
  6. Domański Tomasz - 40 (30 + 5 + 5)
  7. Frankowski Łukasz - 38 (31 + 3 + 4)
  8. Frączkiewicz Aleksandra – 47 (36 + 5 + 6)
  9. Garbacka Olga - 28 (28 + 0 + 0)
  10. Gawrońska Anna - 35 (32 + 3 + 0)
  11. Gizal – Szukało Anna - 30 (28 + 2 + 0)
  12. Kamienobrodzki Piotr - 43 (35 + 5 + 3)
  13. Kupis Aleksandra - 34 (30 + 3 + 1)
  14. Łyczek Agnieszka - 40 (32 + 5 + 3)
  15. Majewski Jarosław - 44 (36 + 4 + 4)
  16. Malena Joanna - 33 (28 + 5 + 0)
  17. Małolepsza Katarzyna - 35 (30 + 3 + 2)
  18. Marczak Monika - 40 (32 + 4 + 4)
  19. Maziarczuk Sylwia - 36 (31 + 3 + 2)
  20. Nowak Aleksandra - 40 (33 + 4 + 3)
  21. Obłoza Miłosz - 44 (33 + 6 + 5)
  22. Paczuska Paulina - 41 (33 + 3 + 5)
  23. Pakulska Beata - 42 (32 + 5 + 5)
  24. Pętlicki Wojciech - 33 (29 + 2 + 2)
  25. Podgórska Joanna - 39 (30 + 4 + 5)
  26. Radoniewicz Filip - 42 (34 + 4 + 4)
  27. Sawicka Joanna - 32 (31 + 1 + 0)
  28. Smagacz Beata - 38 (33 + 3 + 2)
  29. Smagacz Kamil - 40 (35 + 3 + 2)
  30. Stępniak Maciej - 32 (29 + 3 + 0)
  31. Styk Jarosław - 46 (36 + 4 + 6)
  32. Sudoł Agnieszka - 35 (29 + 2 + 4)
  33. Szafrańska Barbara - 36 (30 + 3 + 3)
  34. Szustalik Piotr - 38 (29 + 3 + 6)
  35. Ślipek Justyna - 41  (31 + 5 + 5)
  36. Terlecka Anna - 42 (33 + 5 + 4)
  37. Tubis Justyna - 37 (31 + 4 + 2)
  38. Uchman Justyna - 34 (30 + 4 + 0)
  39. Weremczuk Wojciech - 46 (35 + 5 + 6)
  40. Zarzycki Krzysztof - 35 (29 + 3 + 3)
  41. Zieńczuk Bartłomiej - 37 (29 + 3 + 5)

Komisja stwierdziła, iż 23 osoby uzyskały wynik poniżej 8 punktów z części kazusowej egzaminu.
Są to:

  1. Banasiak Paweł
  2. Białek Karolina
  3. Bobel Katarzyna
  4. Chomiarczuk Monika
  5. Frankowski Łukasz
  6. Garbacka Olga
  7. Gawrońska Anna
  8. Gizal – Szukało Anna
  9. Kupis Aleksandra
  10. Malena Joanna
  11. Małolepszy Katarzyna
  12. Maziarczyk Sylwia
  13. Nowak Aleksandra
  14. Pętlicki Wojciech
  15. Sawicka Joanna
  16. Smagacz Beata
  17. Smagacz Kamil
  18. Stępniak Maciej
  19. Sudoł Agnieszka
  20. Szafrańska Barbara
  21. Tubis Justyna
  22. Uchman Justyna
  23. Zarzycki Krzysztof.

Do zatrudnienia na stanowisku asystenta sędziego wyłoniono następujących kandydatów według ilości uzyskanych punktów i stosownie do par. 9 ust. 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 16 marca 2012 r. w sprawie przeprowadzania konkursu na stano-wisko asystenta sędziego:

  1. Frączkiewicz Aleksandra
  2. Weremczuk Wojciech
  3. Styk Jarosław
  4. Majewski Jarosław
  5. Bąbaś Marcin

Na listę rezerwową zostali wpisani następujący kandydaci.

  1. Obłoza Miłosz
  2. Kamieniobrodzki Piotr
  3. Radoniewicz Filip
  4. Terlecka Anna
  5. Pakulska Beata
  6. Ślipek Justyna
  7. Paczuska Paulina
  8. Domański Tomasz
  9. Łyczek Agnieszka
  10. Marczak Monika
  11. Podgórska Joanna
  12. Szustalik Piotr
  13. Zieńczuk Bartłomiej.

Dokument wpisał: Łukasz Głaz
Dokument wytworzył: Magdalena Kuczyńska
Dokument zarchiwizował: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2013-08-08
Data udostępnienia informacji: 2013-08-08
Data zarchiwizowania informacji: 2014-01-07